V objednávke som 4ks kvetináčov no poslali mi 3 ks hoci ten jeden zostal v ponuke eshopu naďalej aj som im to napísal uvidím aká bude reakcia

• Vaňový panel bol poškodený

• vyhodne ceny v ramci akcie
    • v niektorych pripadoch lacny nekvalitny plastovy tovar
    • na sklade maju chaos v objednavkach - zle znaceny tovar
    • dorucenie ineho tovaru ako je objednany

Objednal som tovar, ktory obsahoval 3-modul komposteru, a dalsi 1-modul rovnakeho komposteru, avsak namiesto neho mi poslali objemovo aj typovo mensi, napriek tomu, ze na nom mali nalepku s fotkou spravneho komposteru. Kedze cenovy rozdiel bol necele 3 EUR a hoci je o 60 litrov mensi, co mi poslali, uz som ho poskladal a nechcel som ho rozoberat a posielat naspat. reakcia obchodu bola ale neplanujem uz z tohto obchodu objednavat nic, neviete co vam poslu a potom ma zakaznik starosti s balenim a posielanim do Ciech :)

Čo mama hodnotiť , keď tovar zatiaľ nedorazil. Je to úbohé.

• dostala som poškodený tovar

Objednavka nedorucena,ziadne info o tom kedy bude dorucena.
    Ziadna komunikacia zo strany obchodu.

• Co sa tyka vybavenia, rychle, aj komunikacia fajn
    • Tovar vyzera inak, tak trochu sklamanie oproti tomu, co je prezentovane na stranke.

• tovar nedorazil. žiadna odpoveď na email.

• Obchod ponúka tovar ktorý nemá na sklade.Ked som ho uhradil,prišla mi správa z obchodu že aby som si vybral druhý tovar.Ked som stornovať objednávku peniaze mi nevrátili že do dvoch týždňov a to napriek tomu že ja som zaň zaplatili okamžite po uzatvorení objednávky.Budem to riešiť cez obchodnú inšpekciu.Tento obchod neodporúčam .u

Dotazník spokojnosti bohužiaľ prišiel skôr ako tovar samotný. Na doručenie zatiaľ stále čakám.

Dostal som pokazený tovar. Keď som ho vrátil tak druhý ešte neposlali ani peniaze nevrátili. Už je to mesiac.

• Tovar objednaný na stránke figurovane že skladom . Skutočnosť dodanie 3 týždne. Ešte že som to už aj zaplatil. Prerábka bytu stojí kvôli tomuto že som uveril že majú skladom .

• neviem kde je tovar

Objednal som si tovar, ktorý bol ihneď k odoslaniu. Netuším, kde sa nachádza :(

Slabá komunikácia, chýbajú informácie o tovare, prečo ešte nieje doručený

• po objednaní a zaplatení tovaru mi došiel mail, ktorý potvrzoval prijatie objednavky a že od tej chvile je uz na spolocnosti vybavenie objednavky.po 6dnoch som im napísal mail, aby som sa informoval ohľadne mojej objednavky. P zaslani mailu mi na druhy alebo treti deň sa mi ozvala dorucovacia spolocnost, ze cakajú na odovzdanie balíku. Potom po troch dňoch mi bol balik doruceny. A v deň prevzatia mi spolocnost odpisala, za objednavka je vybavena. Takze spolocnost vôbec nekomunikuje so zakaznikmi. Telefon po 16ej uz maju vypnuty. Takze sa ani dovolat neda. Pravda cez pracovnu dobu som neskusal telefonovat.

Objednaný tovar "TEMPO Pojazdný PC stôl / herný stôl s kolieskami, čierna, TARAK" bol doručený. Počas skladania som zistil, že jedno koliesko má iný zavit, ktory neviem zaskrutkovať do stoliku. Musim niekoho zohnať aby mi z väcsieho zavitu urobil mensi , ktory mi bude pasovat. Návod je nepresný. Podla obrazku ako je vyobrazeny by som nikdy neposkladal stolik. Musel som to poskladat podla logickosti.

Nuž, zajtra to bude 10ty deň od objednania položiek, uvádzaných na internetovej stránke s dostupnosťou "na sklade", v hodnote viac ako 500€. A odvtedy nič! Žiadna informácia o stave objednávky, predpokladanom doručení....proste nič. Žiadna komunikácia z ich strany. Takýto obchod nemôžem odporučiť.

Neobdržala dom žiadne info o tom, jedy vôbec môžem očakávať doručenie tovaru ….

Tovar zatial nedorazil

• Slabá komunikácia

Po 2 týždňoch sa dopytujem mailom aj cez fb na stav objednávky a žiadna odpoveď

Do dnešného dňa som zakúpený a zaplatený tovar nedostala.