• Od objednávky po expedíciu si vyhradili neuveriteľné tri týždne. Nehoráznosť. Faktúra vôbec nezodpovedala objednávke. Niektoré objednané tituly jednoducho ignorovali. Pritom ich som si vybral ako dodávateľa len kvôli tým ignorovaným titulom.

Reakcia obchodu littera.sk

Dobrý deň p. Juraj

Trochu ma mrzí Vaša recenzia. Nakoľko ste si objednali knihu, ktorá bola na stránke v predpredaji a bola vydaná len v piatok 10.12. K nám bola kniha dodaná z vydavateľstva dnes 14.12. Táto informácia pri knihe bola riadne uvedená a pri spracovaní Vašej objednávky Vám bol odoslaný dátum expedície 16.12.2021 na čo sme nedostali od Vás žiadnu informáciu že je to neskorý dátum expedovania. Dnes Vám bola objednávka odoslaná so všetkými objednanými knihami a žiaden titul nebol ignorovaný. Jediná chyba, ktorá sa stala z našej strany je, že jeden titul nebol vyfakturovaný na faktúre, ale bol zabalený v odoslanom balíku. Po prijatí Vášho mailu sme Vám poslali opravenú faktúru presne podľa Vašej objednávky.

Z našej strany bola objednávka riadne a kompletne vybavená v stanovenom termíne ako sme Vám deklarovali pri spracovaní objednávky.

Richard Šrobár

• Najlepšie ceny

• Výhodná cena
    • Neaktualizované stavy skladových zásob

Obchod objednávku zrušil, pretože tovar nebol na sklade, napriek tomu, že v eshope v čase objednania ukazoval, že je na sklade. Obchod neponúkol ani možnosť doobjednania.

Reakcia obchodu littera.sk

Dobrý deň p. Michal

Áno Vaša objednávka bola stornovaná z našej strany. Knihu, ktorú ste si objednali sme mali označenú ako skladom. Bol to posledný kus. Nakoľko bola ešte pred Vami objednávka na túto knihu, vybavili sme skoršú objednávku a knihu pre Vás sme chceli objednať. Z distribúcie nám už neprišla s tým že je vypredaná.
    Snažíme sa aktualizovať stav skladu viackrát denne, ale momentálne nie je možné udržať aktuálnosť na 100%.

Richard Šrobár

• Tovar bez poškodenia

Rýchle vybavenie, prijateľné ceny

• rychlost

• veľmi rýchle dodanie, teraz pred Vianocami je to vzácne

Momentálne bolo nevýhodou, že výd. miesto - novinový stánok bol otvorený (okrem 1 dňa) iba do 12.00.

Veľmi som spokojná , nižšie ceny oproti konkurencii, knihy dobre zabalené aby sa nepoškodili počas doručovania , rýchle dodanie

• dobré ceny
    • rýchla dodávka aj keď nebolo všetko skladom

• Dobrý výber

• ceny

Rýchle dodanie

• Poštovné nad 40€ zadarmo a žiadne ďalšie poplatky

Výborné ceny
    Dodané skôr ako bola predpokladaná doba doručenia
    Perfektne zabalené aby nedošlo k poškodeniu väzby kníh
    Našiel som svojho online predajcu kníh.

Rýchle dodo ie, bez problémov. Odporúčam.

• Dobré ceny