• exspirácia o 1 mesiac, konkrétne 12-2022

vyše týždňa trvalo kým mi prišiel balík čo je príliš dlho

Reakcia obchodu Liekobox

ďakujeme za Vaše hodnotenie a spätnú väzbu. Komunikovali sme situáciu s kuriérskou spoločnosťou, problém bol v kapacite výdajného miesta, veríme, že kuriérska spoločnosť bude riešiť takúto situáciu.

S pozdravom a prianím príjemného dňa
    Tím Liekobox

• Doposiaľ som objednaný tovar nedostal!!!!!!!!

Reakcia obchodu Liekobox

veľmi sa ospravedlňujeme, už riešime s kuriérskou spoločnosťou, kde nastal problém, ešte dnes Vás budeme kontaktovať.

Ďakujeme.

Pekný deň

Tím Liekobox

• Zatiaľ nemôžem odporučiť obchod nakoľko pri mojej prvej objednávke som zatiaľ tovar nedostal a ani neprišiel do prepravnej spoločnosti. Po reklamácii mi bolo povedané že v pondelok balík znova posielajú, zatiaľ v utorok žiadne info od kur.spolocnosti.cakam...snáď sa dočkam.

• Neprišiel mi celá tovar

Reakcia obchodu Liekobox

ďakujeme za reakciu. Dovolili sme si kontaktovať Vás, aký produkt nebol doručený, zatiaľ sme nazaznemali od Vás podnet k reklamácií, vyriešime k Vašej spokojnosti.

Pekný deň

Tím Liekobox

Obchod ako taký fajn, ale kuriér bol arogantný a drzý, odporúčam výmenu kuriérskej služby.

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

Tovar mi zatiaľ nedošiel, už prešiel týždeň

Reakcia obchodu Liekobox

ďakujeme za Vašu objednávočku č. 1014720. Veľmi nás mrzí situácia s meškaním balíčka, bohužial produkt ALLNATURE Medvedica lekárska bylinné kvapky 50 ml už nebol vo Vami požadovanom počte ks skladom(z dôvodu ukončenia výroby). Preto sme si Vás dovolili informovať a ospravedlniť sa, že objednávočka bude meškať pár dní, z dôvodu preskladnania produktu z nášho druhého skladu. Ako ospravedlnenie sme si dovoli dohodnutú akciu 2+1 ZDARMA. Ďakujeme za pochopenie.

S pozdravom, Tím Liekobox .sk

• Tovar som objednala 2.12 a doteraz neprisiel

Reakcia obchodu Liekobox

ďakujeme za hodnotenie aj Váš nákup.

Ospravedlňujeme sa vzniknutú situáciu. Objednávočka bola nechtiac neodoslaná z dôvodu, že banka nám nepotrvrdila platbu ako zaplatenú. Ihneď sme preverili a vyrišeli problém.

Ešte dnes Vám dodatočne odosielame balíšek, aj s pekným darčekom ako ospravedlnenie.