• veľmi rýchle dodanie
    • jednoduché vyhľadávanie

• Vše OK.

• Vyborne ceny
    • rychlost dodania
    • Neplatila som postovne nad urcitu sumu
    • Ešte aj potešili darčekom

• Rýchle dodanie tovaru
    • Najlepšie ceny produktov
    • Výhodné ponuky

• Bezproblémová komunikácia
    • Kvalitný tovar

Už niekoľkokrát som objednávala z Liekoboxu rôzne produkty a zatiaľ nikdy nebol problém. S objednávkou som vždy spokojná a hlavne oceňujem rýchle doručenie. Vrelo odporúčam.

• Rýchla odpoved od predajcu
    • Zákaznícka podpora
    • Zvýhodnené balíčky

Spokojnosť s nákupom, rýchle doručenie a zákaznícky servis. Výhodne darčekové balicky

• Super cena
    • Dobrá komunikácia
    • Bohatý výber

• Rýchlosť dodania
    • Milý darček
    • Bezproblémová komunikácia

Liekobox som využila už viackrát, na rozdiel od konkurenčných lekární mi prišiel tovar na druhý deň od objednania vždy kompletný, navyše s pekným darčekom. Na moje emaily som dostala pohotovo odpoved. Určite odporúčam všetkými desiatimi.

• Zavádzanie zákazníkov
    • Ponúkaný tovar nemajú skladom
    • Lákajú na nízke ceny

Absolutne NEODPORÚČAM túto lekáreň!! V pondelok som vytvorila objednávku (pri produktoch uvádzali dodanie vo štvrtok) s okamžitou platbou cez platobnú bránu. Neprišiel mi žiadny potvrdzovací mail, žiadne info. Vo štvrtok ráno som im písala mail, ako je na tom moja objednávka. Zistila som, že časť objednávky vraj nemajú na sklade, hoci som to po vytvorení mojej objednávky odporučila kamarátkam a IM TOVAR PRIŠIEL! Čo je pre mňa NEPOCHOPITEĽNÉ, keďže sama prevádzkujem eshop, že si VYBERAJÚ ZAKAZNIKOV, ktorým tovar pošlú?!! Navyše, kamarátka objednala na dobierku, kde nemôžu vopred vedieť, či si zakaznik tovar preberie, kdezto ja som okamžite zaplatila!! Otrasný prístup s tým som sa ešte nestretla. Ak by som ráno nepísala mail tak dokedy by som čakala?? A reči že ,,dnes sme vás chceli kontaktovať” sú smiešne! NIKDY VIAC!!! Jedno šťastie! Že okamžite poslali platbu späť a objednala som tovar inde, v overenej lekárni. A potom sa čudujme, že ľudia radšej objednajú tovar od veľkých sieti lekárni. Nehovoriac o tom, že daný tovar svieti stále na e-shope ako DOSTUPNÝ . Toto považujem za ZAVÁDZANIE ZÁKAZNÍKOV!!!

• Bez problémov

• výborné ceny
    • nízka cena poštovného

• Ceny v porovnani s inymi obchodmi

urcite odporucam.
    mimo vyhodnej ceny mi ku kremu pribalili tasticku na kozmetiku,ktora ma potesila.

Som veľmi spokojná, super rychlost

• zboží skladem
    • problémy se zásilkou do Zboxu

Rychle bezproblemove dodanie tovaru

• Expresna rychlost dodania.

• Tovar skladom
    • Rychlost dodanie

Jednoduchá objednávka, rýchle vybavenie a dodanie

Výhodné ceny a dobrá kvalita.