• Priaznivé ceny
    • Široký sortiment
    • Priatelské a jednoduché prostredie
    • Komunikácia
    • osobný odber v Stupade

Super obchod so super cenami, velkým výberom produktov akurát by si mali sledovať konkurenciu (gigalékarna) aby mali všetko čo oni plus niečo navyše. Mne vyhovujú vo všetkom a osobný odber v Stupave v klude bez nutnosti trepať sa do autami zacpatej Bratislavy je len plus :)

• Cena +++++
    • nemá

lacno a rýchlo

• ok obchod
    • nepoznam

odporúčam

• Dobrá komunikace, rychlost dodávky.

• kvalitna eLekaren,
    • dobre ceny,
    • kvalifikovany personal,
    • super komunikacia,
    • super kratka dodacia doba,
    • kurierom az do ruk,
    • slabyny naozaj nema.

Ak hladate eLekaren, potrebujete si zaobstarat volnopredajne lieky, pripadne kozmetiku (kupoval som kokosovy olej, fakt je dobry) urcite skuste zajst na ich eshop. Bol som nadmieru spokojny. Je to normalna oficialna slovenska lekaren, ktora ma ale aj eshop, cize parada. Personal je velmi schopny a profesionalny. Doprava kurierom az domov je uplne idealna. (mozno len podnet pre lekaren.. mohli by ste zvazit aj sluzby napr balikomatu, heurekapointu, alebo podobnych "dopravcov", no to len na rozsirenie, kurier je samozrejme idealny)
    Dakujem Vam, ze som mohol spravit nakup zrovna u Vas!

perfektná komunikácia a rýchle dodanie tovaru, u mňa maximálna spokojnosť

• Rychlosť od objednania po doručenia

V celku dobré

• Dopravu do zahraniči

• Dobra spolupráca
    • ZATIAL NEVIEM

dOPORUČUJEM

rýchlo a lacno

• dobra komunikacia,
    • relativne rychle doobjednanie,
    • maly sortiment tovaru ihned skladom, ale to vsetky eshopy

odporucam

• Nic ma nenapada
    • Predavaju tovar ktory vlastne ani nemaju

Zla skusenost

• rychlosť

• Pohodlný nákup z domu.
    • V prípade nedostatku lieku netreba obiehať všetky lekárne a nakoniec aj tak zistiť, že nikde nie je k dispozíci.

Odporúčam nákup touto formou.

• dobre ceny
    • zatial neviem

rozhodne odporucam

• rýchla zásielka

odporúčam aj ostatným tento obchod

nasla som tu vsetko co som potrebovala

• Máte ceny vyššie ako konkurencia, dlhšie vám trvá, kým zásielku doručíte a na rozdiel od konkurencie (kde som robil o polovicu mensi nakup) som u vás musel platiť za kuriera.

Reakcia obchodu Liečik.sk

Dobry den pan Martin, mrzi nas Vasa nespokojnost. Pre objektivnost by sme radi uviedli, ze Vasa objednavka bola vybavena (odoslana z lekarne) do 24 hod. a hned na druhy den ste si ju od kuriera aj prevzali. Teda celkova doba od objednania tovaru po dorucenie do Vasich ruk nepresiahla 48 hodin. Tovar bol doruceny presne ten, ktory ste si objednali a v tej istej sume, vratane poplatku za dopravu, ako bolo v objednavke. Zaroven ste boli o vsetkom priebezne informovany formou emailovych notifikacii. Pocas celej doby ste nedali najavo ziadnu nespokojnost. Je nam luto, ze napriek tomu, ze sme do bodky splnili vsetko, co ste si zelali, neodporucate nasu lekaren dalsim. Tejto nespokojnosti nie celkom rozumieme, preto odporucame, aby ste v pripade ineho nakupu v buducnosti uviedli do poznamky, ak budete mat nejake specificke ocakavania, aby sme ich skusili naplnit, pripadne Vas rovno informovali, ak taku moznost nemame. Stava sa pravidelne, ze zakaznici definuju svoje specificke podmienky hned pri objednavani, na to je tam miesto vo formulari a vieme im hned povedat, ci ich potrebu vieme vyriesit alebo nie.
    Co sa tyka cien tovaru, myslime si, ze nasa cenotvorba je v porovnani s konkurenciou priazniva, samozrejme ze mozu byt rozne akcie u roznych predajcov na konkretne produkty, kde ich cena moze byt lepsia ako u nas. Nie je nasou ambiciou byt najlacnejsi, ale garantovat kvalitu tovaru a sluzieb pri zachovani takej nizkej cenovej hladiny, aku si mozme dovolit. O priaznivych cenach ostatne svedcia mnohe ine recenzie, ktore sa tu nachadzaju a taktiez priamo porovnania tovarov na Heureke. Co sa tyka poplatkov za dopravu, vsetky poplatky su zverejnene a odrazaju realne naklady, ubezpecujem Vas, ze nasa lekaren z nich nema ani cent. Pravidelne rokujeme s kuriermi o ziskani co najlepsich podmienok. Nasa lekaren nie je v Bratislave, takze Vam zatial nevieme poskytovat rozvoz v ramci Bratislavy zdarma.
    S prianim prijemneho dna. Tim Liecik.sk

• Kmunikácia na úrovni