• Tovar bol nekvalitný, prišiel v onej farbe, ako bol objednaný

Reakcia obchodu Liana

Dobrý deň, ďakujeme za recenziu. Vzniknutá situácia nás mrzí. Je potrebné pred použitím zo zápichu odstrániť modrú ochrannú fóliu, ktorá evokuje, že zápich je inej farby. Veríme, že ani po tejto skúsenosti na náš obchod nezanevriete.

• Obrázky sú úplne odlišné od skutočnosti

Reakcia obchodu Liana

Dobrý deň, ďakujeme za recenziu. Je nám ľúto, že ste neboli spokojná. Bohužiaľ, obrázok sa pri prenesení na oblátku môže jemne líšiť, čo sa týka farieb, ktoré sú v závere trochu svetlejšie a jemnejšie. Veríme však, že nám aj po tejto skúsenosti ostanete verní.

Tím Liana

Zápich mi prišiel zlomený

Reakcia obchodu Liana

Dobrý deň, je nám ľúto, že máte negatívnu skúsenosť s našim tovarom. Stále sa však na nás môžete obrátiť a tovar reklamovať.

• Bola to najvýhodnejšia ponuka e shopov s podobým sortimentom

Žiaľ moja predtucha sa vyplnila - "Dekoračný práškový cukor nerozpustný" sa v chladničke do druhého dňa rozpustil aj keď som ním posypala úplne vychladnutú bublaninu. Myslím, že je rovnaký ako obyčajný práškový cukor. Rozdiel je len v cene.

Reakcia obchodu Liana

Dobrý deň, je nám ľúto, že máte s našim produktom negatívnu skúsenosť. Čo sa týka tohto produktu, je to prvá negatívna recenzia vôbec. Ak s dodaným produktom nie ste spokojná a podľa vás nespĺňa, čo by mal, môžete ho reklamovať.

• Nedokážu zabaliť tovar a ochrániť ho pre dposkodenim pri preprave. A potom chcú vrátiť 20% z ceny za to že oni pochybili. A nech mi nikto nehovorí že nie ,pretože ak ten tovar dokáže iný obchod zabezpečiť pred poškodením prepravou tak sa to dá len je niekto lenivy a nedá to ani na stránku. Čiže neodporúčam vôbec ,radšej si príplatim inde ale dostanem tovar aký si objednám !!