Som spokojna rychle dodanie a tovar ako na obrazku a podla popisu.odporucam

• Rýchlosť

doporučujem

• RÝCHLO VYBAVENÁ OBJEDNÁVKA
    • ŽIADNÉ

OBJEDNÁVKA BOLA VYBAVENÁ RÝCHLO,DOSTALI SME PRESNE TO ČO SME OBJEDNALI A V KRÁTKOM ČASE

• nic
    • predavaju cosi co nemaju

radsej sa obzriet niekde inde

• cena, rýchlosť, ochota,

Obchod za mňa odporúčam, mala som mini reklamáciu, ktorú by nezistil ani predajca ani ja pri nákupe. Musel sa tovar poskladať. V priebehu dvoch dní po zavolaní do obchodu prišiel prepravca zobral zlý kus a dal mi nový. Všetko na ich náklady. Bola som veľmi, veľmi milo prekvapená. V takom obchode radosť nakupovať.

• rychlost dodania
    • nekvalitny tovar, ktory si odmietli vziat spat, neochota riesit problemy

rozpadnuty tovar mi je nanic, je nepouzitelny, takze rychlost dodania nezohrava ziadnu rolu.

• cena , velky sortiment, ktory maju skladom, takze aj rychlost dodania

• cena a rychlost
    • neprofesionalita

poskodeny rebrik , nebol som doma prevzala manzelka, zrovnaval som kladivom konce aby bol rebrik pouzitelny pricom uz niekto predomnou sa o opravu pokusil... silne pochybujem ze to robil prepravca.... rebriky su len velmi malo chranene pred pripadnym poskodem v mieste kde niesu umelohmotne koncovky... je to problem vyrobcu a predajcu...

Reakcia obchodu lemiMAX

V prvom rade je nám ľuto poškodenia rebríka. Rebrík odchádzal uplne nový zo skladu výrobcu, teda rovno z výroby a k poškodeniu prišlo práve pri preprave. Každý zákazník má právo pri doručení kuriérom si tovar skontrolovať a neprevziať. Nie je to len povinnosť zákazníka, ale i jeho právo. V prípade, že by preberajúci zistil takéto poškodenie, bol by mu doručený nový rebrík a poškodenie by sme si uplatňovali u prepravcu. Odporúčame riadnu kontrolu tovaru pri doručovaní, aby sme takéto nepríjemnosti vyriešili v prospech zákazníka z poistenia pri preprave. ďakujeme

• rychlost, dostupnost
    • vyhodna ponuka

zaujala ma ponuka
    spolahlivost
    ano, odporucila by som tento obchod aj inym
    spolahlivost

• rýchlosť

vec názoru

• Komunikácia zo zákazníkom

• tovar ktory potrebujem
    • ---

velmi dobry

• našiel som farebne prevedenie aké som chcel

spokojnosť

• vedia vyhoviet co sa tyka casu a dna kedy pride kurier narozdiel od UPC napr...
    • starsia stranka

tovar mi prisiel poskodeny a po 2 tyzdnoch cca, pretoze mi ho zabudli vobec poslat, ked som volal tak vsetko vyriesili promptne, ale keby som nevolal tak asi na ten stol cakam doteraz.

• Veľký výber tovaru.

Rada tu nakúpim znovu.

• Rychlost, profesionalita.

Odporucam. Je to spolahlivy obchod. Urcite to nebola moja posledna objednavka z tohoto obchodu.

• rýlosť dodania tovaru
    • nemá žiadne,

100% spokojnoť s rýchlosťou dodania tovaru, vybaveni reklamácie, za ktorú mohla prepravná spoločnosť ale v obchode ju vyrišili do 24 hodín bez problémov!!!

Objednavka, komunikacia obchodnikaako aj dodanie tomavru bolo uplne bez problemov. Zial polozka MULTIBOX 3003 multibox je podla môjho nazoru od vyroby z chabého a neodolného materialu. Uz v ramci dodania (zistili smeaz po robaleni)bola odlomena rukovet na prenasanie. Kde doslo k poskodeniu uz asi zial nie je ozne zistit kazdopadne material ako taky pouzity na tento box je nie velmi odolny max. Samoty rebrik je bez chyby. lahky, lahko ovladatelny a skladovatelny.

• Široký sortiment
    • Trošku treba detailnejšie upresniť údaje o výrobkoch.

• dobra cena, ustretova komunikacia
    • na to, ze sme si objednavali jednoduche stolicky a stol a povodne slubena doba dodanie bola do 4 tyzdnov, je dodanie za 6 tyzdnov od objednania dost vela...

dobra cena, ustretova komunikacia, avsak dost dlha doba dodania