Som spokojná s obchodom ,rýchle vybavenie objednávky ,spokojnosť na 100%

Môj prvý nákup. Jednu položku nemali skladom a hneď volali, problém sme spolu vyriešili, všetko na 1.

• - tovar nedodaný
    • - nulová komunikácia zo strany predávajúceho
    • - infolinka nedostupná

neseriózny predajca

Objednávka nebola ani po dvoch týždňoch potvrdená a vybavená.

• komunikácia a prístup lekárne

Objednávala som veci (všetky boli dostupné skladom!!!), objednávka mala byť na druhý deň pripravená na vyzdvihnutie, ale nebola. Keď som po týždni volala a opýtala sa na svoju objednávku reakcia bola "aha vy tu máte objednávku, nevšimli sme si", následne ma informovali, že časť tovaru mi nemôžu predať (konkrétne jednorázové vinylové rukavice, vraj dostali zákaz predaja), ale zvyšok objednávky pripravia na vyzdvihnutie a dajú mi vedieť. Po 2 dňoch mi prišla info "pripravené na vyzdvihnutie". Prišla som, no objednávka pripravená nebola. Dve položky boli vymenené za iný tovar, nakoľko objednaný medzičasom predali.

• 11 dní nemám žiadne info o objednávke

Objednala som 16.3. , dnes je 27.3. a objednávka nebola vybavená. Na môj dotaz mailom, či mám čakať, že NIEKEDY bude vôbec vybavená, mi nikto neodpovedal, pritom produkty, ktoré som objednávala, stále majú na stránke v ponuke - na sklade

Urobila sa objednávka a A čo píšu ze je na sklade keď čakám ako dlho na to. A zrazu telefonát že nemajú na sklade že rušia Neodporucam

• Online obchod je vo vernostnom medzinárodnom systéme Cashback World-peniaze späť z každého nákupu
  • Tovar nedoručený.

Tovar nakoniec nemali na sklade

• Prvu objednavku mi stornovali ihned na druhy den, tak som vedela, ze mam hladat inde.
    • Pri druhej objednavke ma nechali v ocakavani a stornovali az po tyzdni. Takze som medzitym nikde inde nezhanala a prisla som o cas. Medzi tym sa tovar vypredal..

Od vystavenia objednávky obchod vôbec nereagoval. Žiadna komunikácia. Tento obchod vôbec neodporúčam.

• Objednala som si u vas a vasa lekáreň mi stornovala objednávku. Nie som spokojná

• Dobré ceny, rýchle dodanie.

Odporúčam.

• Objednávku zrušil obchod, ale dotazník na zhodnotenie nákupu mi bol zaslaný...???

• Rychle dorucenie

cenovo najlepšia a kvalitná ponuka, rýchlosť a nízka cena dodania

posiela nekompletný, nepoužiteľný tovar

Dobrá cena, rýchle dodanie tovaru.