Topánky sú na eshope, ale nie v sklade

10 dní a tovar nikde, aspoň to bolo na dobierku

Reakcia obchodu Lekáreň Staré Mesto s.r.o.

bohužiaľ ste v objednávke uviedli nesprávne telefónne číslo a 10 dní ste neodpovedali na našu mailovú prosbu o poskytnutie správneho telefónneho čísla. Bez telefónneho čísla nevieme zaslať akúkoľvek objednávku a týmto by sme chceli informovať aj ďalších zákazníkov, že správne telefónne číslo je základná podmienka vybavenia objednávky. Bez telefónneho čísla ani nevieme zákazníka kontaktovať v prípade, že na e-mail neodpovedá.
    S pozdravom,
    LEKÁREŇ STARÉ MESTO

• Dlhé dodanie, vyše týždňa a tovar ešte nemam
  • Zaujimave že tovar,ktory som si u vas objednala pred 6 dňami ešte nedorazil,ale už ste mi napisali aby som ho ohodnotila smiešné.

Odoslala som objednávku s tým, že zaplatím bankovým prevodom, ale mailom mi neprišli žiadne údaje, že kde mám zaplatiť.

• Nefunkčná platba cez e - shop.

Tovar som si objednala 8.12.2021 20.12.2021 mi ešte nebol doručený,
    možno bol problém s dopravcom, ale nikto ma o tom neinformoval!

Lekaren bez upozornenia dodala iný produkt, ani po telefonickom upozornení a prislube o poslaní kuriéra a vrateni peňazí tak k dnešnému dňu neurobila.

Nie som spokojná týždeň čakám na tovar a stále neprišiel ešte som tak dlho na tovar z lekárni nečakala

Nenakupovať sú nespoľahliví.

Obchod neodporúčam, k výrobku ktorý som zakúpila (Vichy Dermablend 3D) bol uvedený ako darček k nákupu aj balzam na pery Vichy naturalblend, ktorý nedoručili, namiesto toho poslali vzorku makeupu rovnakej značky (vzorky ktoré su nepredajne a aj bez toho patria k nákupu produktu Vichy) bez akéhokoľvek oboznámenie. Takéto jednanie zo strany obchodu mi príde ako zavádzanie zákazníka, nakoľko ak by som o týchto podmienkach vedela pred nákupom určite by som využila iný e-shop.

Pri 70€ objednavke vzorky vyrobkov neposielaju a pri 20€ objednavke vzorky poslu....

Nadmerne navýšená cena pri dodaní dobierky,ako na faktúre.Dobierku som neprebral.

• neprofesionálny a neseriózny prístup

Obchod len potvrdil objednávku, následne vôbec nereagoval , na moje výzvy a otázky. Tovar mi nebol doručený. Obchod nemá moju dôveru a neodporúčam ho.

dlha doba dodania

• ma zlu dopravu 10 dni a stale este nedorucily zasielku.volal som im a stale nic

Heureka mi nasla najlacnejsiu ponuku. Tak som si objednala. Bez akejkolvek komunikacie bola moja objednavka zrusena. Neodporucam

• absolutne ziadna komunikacia so zakaznikom!

• Poslali ste mi inú farbu
    • ponúka tovar, ktorý nemajú

neodporúčam nakupovať.