Veľmi neseriózny obchod, podávame aj podnet na inšpekciu

Reakcia obchodu Lekáreň pri Srdiečku

pri každom nákupe zdravotníckeho materiálu upozorňujeme zákazníkov výrazným vyskakovacím oknom na to, že uvedené ceny produktu sú za kus v balení, nie za celé balenie. Škoda, že aj napriek mailovej komunikácii ste nedokázali akceptovať pravidlá, ktoré sú popísané aj v obchodných podmienkach.

• Neohladuplnost, nelaskavost , klamstvo

NENAKUPOVAT

Reakcia obchodu Lekáreň pri Srdiečku

Dobrý deň vážený zákazník.
    V prvom rade ďakujeme za reakciu. Pretože aj Vaša negatívna reakcia nám pomáha vylepšiť náš e-shop tak, aby sme boli čo najlepšie pripravený na takú mimoriadnu situáciu aká nastala teraz v čase nepríjemnej pandémie. Taktiež sa ospravedlňujeme za nedoručenie Vami objednaného tovaru. Dôvodom bolo nedodanie v tomto čase veľmi žiadaného a teda aj výpadkového sortimentu našim dodávateľom aj napriek pôvodnému potvrdeniu dodávky.
    Ešte raz sa ospravedlňujeme, a tešíme na Vaše ďalšie objednávky, ktoré vybavíme k Vašej spokojnosti.
    Tím lekárne Pri Srdiečku

• Tovar bol na sklade ale nedorazil

Reakcia obchodu Lekáreň pri Srdiečku

Dobrý deň vážený zákazník.
    Tím lekárne Pri Srdiečku

• zavadzali s cenami na internete,az po mojom upozorneni dali ceny na spravnu mieru.

eschop je pre zákazníka nezrozumiteľný a zavádzajúci

Reakcia obchodu Lekáreň pri Srdiečku

Dobry den prajem, mrzi nas ze ste si nevsimli v TROCH krokoch ze Vas upozornujeme cervenym pismom na to ze ceny su v kusoch. Poprosime preto, aby ked budete chciet cokolvek kupovat, citajte upozornenia a aj obchodne podmienky. Nas obchod nic neskryva ani nezahmlieva, naozaj staci len citat ... Prajeme Vam pekny den.

• žiadna
    • Lekáreň mi zrušila objednávku z dôvodu ich zavinenia. Tovar bolo treba samozrejme uhradiť vopred. Mailom poslali správu absolútne bez oslovenia, neosobne a arogatne.

Vyhnite sa im

• Ceny za plienky maju uvadzane ako ceny za KS aj ked je v nazve produktu Pampers 56 ks.

Reakcia obchodu Lekáreň pri Srdiečku

Dobry den prajem, kedze sme mali viacej takychto reakcii a nevedeli sme to zmneit, najprv sme vsetky plienky vymazali. Nasledne sme ale zmenili upozornenia. V kazdom kroku od nakupu do kosika a po platbu Vas upozornuje ze cena je za kus a nie za balenie. Kedze sme automaticky plneny eshop, nevieme tuto skutocnost zatial zmenit.
    Dufame ze takto to bude pre Vas pochopitelne a jednoduchsie.

Prajeme pekny den.