• najlepšia cena z lekární v čase mojej objednávky

Spoľahlivá lekáreň pre online objednávky za dobré ceny

Objednávka bola rýchlo spracovaná a pripravená na vyzdvihnutie. Obsluha bola pohotová a milá.

• Expresné doručenie aj s darčekmi

Byla to moje první objednávka. Jsem moc spokojená.

• Prehľadnosť
    • Lekáreň je zameraná na špecifické lieky

Dobrá komunikácia , rýchle vybavenie,

Promptné vybavenie.

• rychly, dobra cena

Veľmi neseriózny obchod, podávame aj podnet na inšpekciu

Reakcia obchodu Lekáreň pri Srdiečku

pri každom nákupe zdravotníckeho materiálu upozorňujeme zákazníkov výrazným vyskakovacím oknom na to, že uvedené ceny produktu sú za kus v balení, nie za celé balenie. Škoda, že aj napriek mailovej komunikácii ste nedokázali akceptovať pravidlá, ktoré sú popísané aj v obchodných podmienkach.

Vsetko ok

Rýchle dodanie, dobra komunikácia

bez problemov

• Rýchle a bezproblémové dodanie

maximálna spokojnosť

• Ochotny personal, ktory mi zavolal pri probleme s platbou. Kedze nefungovala moznost platby cez platobnu branu, poslali mi tovar dobierkou.
    • Dobierku mi nezauctovali, co pokladam za velmi ferovy postup.
    • Snazila som sa zaplatit objednavku cez platobnu branu. Skusala som to z dvoch roznych kariet a ani s jednou to nefungovalo. Nakoniec mi balik poslali dobierkou.

Odporucam.

Dobrý deň
    Ďakujeme za recenziu. Problém bol v platobnej bráne čo sme reklamovali cez technickú podporu. Náš prístup k zákazníkom je vždy férový a snažíme sa aby bol každý spokojný.
    Prajeme pekný deň a tešíme sa na ďalší nákup.

• Neohladuplnost, nelaskavost , klamstvo

NENAKUPOVAT

Reakcia obchodu Lekáreň pri Srdiečku

Dobrý deň vážený zákazník.
    V prvom rade ďakujeme za reakciu. Pretože aj Vaša negatívna reakcia nám pomáha vylepšiť náš e-shop tak, aby sme boli čo najlepšie pripravený na takú mimoriadnu situáciu aká nastala teraz v čase nepríjemnej pandémie. Taktiež sa ospravedlňujeme za nedoručenie Vami objednaného tovaru. Dôvodom bolo nedodanie v tomto čase veľmi žiadaného a teda aj výpadkového sortimentu našim dodávateľom aj napriek pôvodnému potvrdeniu dodávky.
    Ešte raz sa ospravedlňujeme, a tešíme na Vaše ďalšie objednávky, ktoré vybavíme k Vašej spokojnosti.
    Tím lekárne Pri Srdiečku

• Fantastická Lekáreň , super rýchle vybavenie objednávky a doručenia.

• Tovar bol na sklade ale nedorazil

Reakcia obchodu Lekáreň pri Srdiečku

Dobrý deň vážený zákazník.
    Tím lekárne Pri Srdiečku

Obchod bol rýchly.