• Nemám čo ohodnotiť, lebo tovar mi zatiaľ neprišiel

Nie su flexibilny

Tovar zatiaľ nedorazil,navyše ma kontaktovala pani z Moldavy N/Bodvou,že má obsah môjho balíka v krabici zo svojou adresou...čisté Kocúrkovo...tak som sa rozhodla môj balík neprebrať, nakoľko tam isto nebude moja objednávka ale tej pani...chvilu nato,mi volala pani z lekárne,že balík mam prebrať a ze potom to neako doriešia. Pošlú opäť kuriéra aby ho odomňa vzal a keď príde nazad na lekáreň, potom doriesia moju objednávku.
    Otras prístup....
    Neodporúčam...
    Skúsim objednať z inej lekárne

Neupozornite zákazníka na dobu expiracie tovaru.inac by som si objednala iba jeden kus,nakoľko tovar je vhodný použiť iba do januára 2024.

Dlhá doba doručenia pri platbe vopred viac ako 3 pracovné dni!
    Tovar nedorazil
    Kuriérska služba 123 - doručuje do 5 minút vraj - kuriérovi sa nedá opakovane dovolať, ruší a blokuje hovory

Tento obchod treba oblúkom obísť. Objednávku som dal stornovať.
    Ak by bola možnosť hodnotiť od 0 do 5 tak 0. Tu nie je čo ani hodnotiť.
    Kuriérska spoločnosť na emaily nereaguje a obchodník sa vyhovára, že objednávku vraj nie je možné stornovať!
    Každá objednávka sa dá stornovať.
    Nikdy viac!!!

• Dlhá doba doručenia pri platbe vopred viac ako 3 pracovné dni!
    • Tovar nedorazil
    • Kuriérska služba 123 - doručuje do 5 minút vraj

Tento obchod treba oblúkom obísť. Objednávku som dal stornovať.
    Ak by bola možnosť hodnotiť od 0 do 5 tak 0. Tu nie je čo ani hodnotiť.
    Každá objednávka sa dá stornovať.
    Nikdy viac!!!

• Tovar neprišiel...

Už týždeň čakám na zásielku iné lekárne pošlú zásielku hneď na druhý deň

Tovar som zaplatila lekareň nedvíha a nič neprišlo podľa mňa je to podvod inak si to neviem vysvetliť

Stále čakám na objednávku a nič,no som sklamaná

• Barly sú veľké, potrebujem ich vrátiť a nik mi na dotaz neodpovedá

Barly som objednala cez lekáreň plus, zaslané boli z Medi-Pharm Center II s.r.o. Nové Zámky a nik mi na dotaz kde ich vrátiť neodpovedá

Nekomunikujú,to robia zmetky
    Svojou nedôslednostov,čitanie obj.

Obchod nekomunikuje

• tovar hoc je popis skladom, reálne nieje
    • neskorá komunikácia obchodu

• v popise máju skladom a po tovare ani slychu
    • neskorá komunikácia s obchodom po cca 5 dňoch sa ozvali, ze objednaný tovar nemajú

• OMRON Comp Air NE-C28P INHALÁTOR kompresorový ktorý je na dodacom liste som nedostal ale dostal som C28P(NE-C105-E

Predavajuci by mal informovať o produkte ,ze sa už nevyrába ale je náhrada.Neviem prečo je na objednávke typ ktorý minebol dodaný

Velmi dlha doba dorucenia.

Zubna pasta mala prerezanu tubu. Vsimla som si to az ked som ju chcela prvy krat pouzit. Papierovy obal bol stlaceny, ale nie roztrhnuty. Aj druhy produkt mal poskodeny obal, ale samotna pipeta bola v poriadku. Krabica pouzita na prepravu nebola poskodena.

• Tato posledná objednávka mi nebola stále doručená, od objednania viazne komunikácia a info o objednávke. V porovnaní s predchádzajúcimi objednávkami, s ktorými som bola spokojná, táto posledná sa nedá porovnať.

Prišiel mi úplne iný tovar ako som si objednala. Nebola som spokojná ani s telefonickým kontaktom, a následnou reakciou. Odpoveď som dostala až po vyzvaní . Ja som ten tovar nutne potrebovala.