• Ani na ôsmy deň od objednania ešte nemám doručený zaplatený tovar.

Reakcia obchodu Lekáreň Maratón

ďakujeme za Vaše hodnotenie, ale žiaľ nemôžeme s ním súhlasiť.
    Objednávku sme neodoslali, nakoľko k dnešnému dňu (14.8.2023) neevidujeme jej úhradu na bankovom účte.

S pozdravom,

www.lekarenmaraton.sk

• Tovar nemajú

Reakcia obchodu Lekáreň Maratón

ďakujeme za Vaše hodnotenie.
    Vašu objednávku sme žiaľ nevedeli vybaviť, keďže tovar sme nemali na sklade ( info. o dosuptnosti v eshope= "PO OVERENÍ U DODÁVATEĽA" ) . Dostupnosť produktu sme zisťovali u našich dodávateľov a tí ho už žiaľ nemali k dispozícii, čiže sme ho pre Vás nevedeli zabezpečiť.
    O tejto skutočnosti sme Vás informovali mailom, cca do 1 hodiny (30.4.2021, 9:13 hod.=odoslanie mailu) od vytvorenia Vašej objednávky.
    Poprosíme Vás skontrolovať si aj "spam-y", určite tam nájdete info. mail.

S pozdravom,

kolektív lekárne MARATÓN

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• bohužiaľ ponúkajú to čo nedokážu zabezpečiť !

strata času

Reakcia obchodu Lekáreň Maratón

Ďakujeme za Vašu reakciu.

Je nám ľúto, že ste nevybavenie našej objednávky prijali tak negatívne. Ale ako sme Vám hneď ráno nasledujúci pracovný deň písali v maili, daný produkt sme nemali momentálne na sklade ( značka pri produkte "na sklade u dodávateľa) a už žiaden náš dodávateľ ho nemal. Ospravdlňujeme sa, ale pri tisícoch položkách niekedy nevieme presne odsledovať dostupnosť produktu na trhu a stiahnuť ho z ponuky e-shopu, lebo niekedy je výpadok tovaru krátkodobý a niekedy dlhodobý ako vo Vašom prípade.
    Taktiež sme Vám v maily písali, že Vám ponúkame náhradu namiesto Vami požadavaného lieku.

S pozdravom a prianím pekného dňa,

Mazur Michal

Chcela som si kúpiť výrobok, ktorý bol uvedený v akciovej cene na internete. Po odoslaní objednávky mi asi za pol dňa telefonovai z obchodu, že tovar už nie je v zlave...čiže ak ho chcem, musím ho kúpit za cenu takmer o 4 Eurá za 1 kus viacej...namietla som, že nakoľko to nie je moja chyba, tovar by mi mal byť doručený v cene, ktorú avizovali...nepochodila som. Pre tento obchod asi neplatí "náš zákazník, náš pán". Veľmi ma sklamali...

Reakcia obchodu Lekáreň Maratón

ďakujeme za Vaše hodnotenie.

Chceme sa Vám ešte raz ospravedlniť, ale bohužiaľ došlo k zlyhaniu, kedy sme už daný akciový tovar vypredali a systém stále vypisoval jeho dostupnosť .