• Nižšia cena produktov oproti iným e-shopom

obchod odporúčam

• sPOKOJNOSť

• neskutočne rýchle dodanie

• K výrobkom som zadarmo dostala aj viacero vzoriek čo má veľmi potešilo

Tovar ,krorý som si objednala mi bol doručený,len trošku dlhšie trvalo dodanie. ale inak som spokojná . A ako bonus boli pribalené viaceré vzorky kozmetických prípravkov,čo je plus.

ochota poradit, rychlo pronkne, spokojnost

• Výborné ceny, vzorky k nákupu zadarmo a zľavový kupón

Najlepší internetový obchod s kozmetikou na Slovensku ! :) Perfektná komunikácia, prístup, výrobky, skrátka všetko! Odporúčam všetkým všetkými desiatimi :)

• Rýchlosť dodania

vsetko ok

• Lekáreň v ktorej som našla pleťové krémy, tiež doplnky, lacnejšie ako v ostatných predražených.

Spokojnost

• oveľa výhodnejšie ceny, oproti iným obchodom
    • super rýchle dodanie
    • malý darček :)

Reakcia obchodu Internetová Lekáreň 1

Ďakujeme Vám za Vašu priazeň a podporu, ktorú ste nám prejavili v uplynulom období a želáme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov, veľa zdravia, šťastia, spokojnosti a osobných aj pracovných úspechov v novom roku 2021.

Super mila komunikacia telefonicky, ustretovi a promptni...

• Rychle dodanie tovaru
    • Dobre ceny

Spokojnost tovar dosiel rychlo

• Osobné doručenie

Reakcia obchodu Internetová Lekáreň 1

• Rýchle dodanie, velmi rychle navrhnute riešenie zo strany obchodu voči mne, velmi rychle odstránený problém, ktorý bol mnou spôsobený. Pani, s ktorou som komunikovala bola veľmi milá, ústretová a ochotná a hlavne všetko vyriešila a hneď. Odporúčam. Ú mňa na 1*

• Cena rychlost dodania

Vsetko na 100%