Nabízí položky, které neumí dodat a ruší již potvrzené objednávky.

Poplietli stitky na balikoch. Prisli mi uplne ine lieky. Doteraz nemam ten spravny balik lebo vcera mi v Packete odmietli vydat ten spravny po tyzdni lebo vraj uz zatvaraju. Keby som vedela ze s tymbudu take problemy tak si objednam 10baleni Lexaurinu! 2h clovek v zapchach kolonach a burkach trombach ide do Packety kde mi sedi balik a nakoniec mi.ho nedali lebo uz vypli PC. No na porazenie. A v tej lekarni su asi zamilovane ze nevedia co balia. Nikdy viac.

• název odpovídá skutečnosti - V lékárně Bella to stojí za starou belu.
    • lepší než sázková kancelář - můžete ZADARMO tipovat, kolik objednávek vám zruší :-)
    • zrušení objednaného zboží z falešných důvodů - viz. níže
    • v eshopu uvádí "skladem na eshopu" a v lékárně tvrdí, že skladem není - hmmm, kde asi soudruzi z NDR udělali chybu? :-)

Obchod zrušil zaplacenou objednávku nejprve z důvodu "že se výrazným způsobem změnila cena dodávaného zboží" a pak důvod zrušení objednávky změnil na "vyprodání skladových zásob za nižší cenu". Asi se nemohli rozhodnout, jakou lež mají použít. :-)

V eshopu www.lekaren-bella.sk (mateřský eshop je www.lekarna-bella.cz) jsem si objednal zboží za uvedenou cenu, která nebyla "akční" ani "ve slevě". Eshop PŘED objednáním i PO objednání stále uváděl u daného zboží stav "skladem na eshopu", tudíž objednané zboží bylo za danou cenu rezervováno na skladu. Zboží jsem podle instrukcí z přijatého emailu uhradil. Druhý den poslali email, že objednané zboží nejsou schopni vyřídit v ceně, za jakou jsem ho objednal - přitom cenu si sami určili na svém eshopu. :-)
    Paní Mikolajková z lékárny Bella nejdříve uvedla jako důvod zrušení objednávky bod 8 jejich obchodních podmínek, tj. "že se výrazným způsobem změnila cena dodávaného zboží". Když jsem ji upozornil na to, že i po objednání eshop stále ukazoval u daného zboží "skladem na eshopu", tudíž za danou cenu bylo zboží rezervováno, takže se objednávky změna ceny u dodavatele nijak netýká, změnila tedy důvod zrušení objednávky na "vyprodání skladových zásob za nižší cenu" s odkazem, že podle bodu 3 jejich obchodních podmínek neuzavřeli smlouvu, takže přestože byla provedena objednávka a i zaplacena, tak ji ruší. Vše výše uvedené mohu na požádání Heurece doložit zasláním emailové komunikace s paní Mikolajkovou z lékárny Bella, aby mohla být ověřena pravdivost.

PS: Vím, že pro lékárnu Bella s tržbami přes 85 mil. (za rok 2021) zrušení jedné či několika desítek či stovek objednávek vůbec nic neznamená, ale věřte, že pro spotřebitele ano, protože se spoléhá na to, že to co u vás objedná, také dostane. Kdyby se takhle choval k té lékárně její dodavatel, tzn. rušil jí objednávky a zdvojnásoboval ceny, líbilo by se jí to? Bylo by dobré, kdyby se k tomu mohla vyjádřit přímo jednatelka společnosti Andrea Mikolajková, DiS., se kterou jsem si dopisoval.

Ponúkajú tovar ktorý nemajú

stasne dlhe dodanietovaru

Objednany a zaplatený Colafit na 4mesiace 120 v balení, no namiesto toho mi prišla prázdna fľaštička.Hned na dotyk bolo jasné že je prázdna a niekto to ešte poslal

• Neskutočne dlho trvá kým tovar vôbec odošlú
    • Zatiaľ ani nedorazilo čo som si objednal
    • Už viac neobjednam nič

Dlhá dodacia doba. Šesť dní od objednania tovaru a až na moju otázku, že kde je moja zásielka mi odpovedali, že dnes mi to poslali.

Ešte sa mi nestalo,že som tovar v ponuke vyplatila a nakoniec bola objednávka stornovaná,pretože výrobok nebol k dispozícii. Buď niečo mám a ponúkam,alebo nemám a neponúkam a teda si ho nenechám ani vyplatiť

• Objednávka ani po týždni neprišla
    • Už bola zaplatená davno

• Výhodná cena objednaného tovaru
    • dlhá dodacia lehota tovaru

Na objednaný tovar čakám už 11 dní.

• Neskore poslanie.

Dlha expedicia tovaru

• Dobrá komunikacia
    • Dlha doba expedicie, po desiatich dnoch stale nic.

• Maju označene že maju tovar na sklade, ale potom o tyždeň zrušili objednavku. Pisala im že chcem kupiť, povedali že nemaju a nebudu mať tento tovar.

• Ceny uvedené na internete neboli pravdivé, v skutočnosti boli násobne vyššie

Neodporúčam

• Dobré ceny

Dlhá doba dodania, resp. dlhý čas vybavovania po expedíciu - 7dní, hoci mal byť tovar podľa údajov v eshope na sklade

• Cast objednavky doska v poriadku
    • Cast objednavky dosla ina...

Po tom ako dom obdrzal cast objednavky ktoru som si neobjednal, som spravil vymenu tovaru na zasielkovni. No opat mi prisla na vymenu ta ista blbost co som si neobjednal... A este sa cuduju ze kde je problem...

Ponúkate tovar, ktorý nemáte.

• Ak Vam nahodou neakceptuje ich system platobnu kartu/vydana mimo EU u mna ale moze byt kludne aj iny dovod/a ked im napisete, ze chcete pouzit inu platobnu moznost, ale musite pred tym zrusit objednavku, aby ste mohli prejst odznova cez platobny terminal a aby ste koli tomu nemali dve identicke objednavky, tak Vam zrusia konto. Proste si vyberaju zakaznika, no.

Nevadi aspon budeme zbierat body v DR.MAX.