Spokojnost

• Veľmi profesionálny obchod, potrebovali sme tovar doručiť v konkrétny deň a oni to bez problémov zariadili. Veľmi kvalitný tovar. Plánujeme nakúpiť aj nabudúce.

Milá zákaznice,

pokud je to možné, vždy vašemu přání vyjdeme rádi vstříc :). Užijte si skvělé a teplé večery v celoročních výplních Comfort All Season. Budeme se těšit na vaši další objednávku.

Zuzana, Lejaan

• Veľmi som spokojná s materiálom návlekov na perín a aj s vankúšom.

Milá zákaznice,

jsme velice vděční za takto milou recenzi a těší nás, že máte z polštářů Comfort Medium radost. Přejeme vám usínání jako na obláčku.

• rýchle doručenie
    • jasná komunikácia
    • kvalitný tovar

Milý Martine,

vážíme si vašeho 100% hodnocení na naše produkty i služby. Přejeme vám klidný spánek v chladivém povlečení zářivě bílé barvy Quiet Jungle.

Zuzana, Lejaan

• Uz po druhy krat tu objednavam. Spokojna.

Milá zákaznice,

moc děkujeme za krásnou recenzi, velice nás to těší a budeme se těšit na příště. Užijte si snové noci v kolekci z organické bavlny Mum's Kingdom.

Zuzana, Lejaan

spokojnosť s dodaním a komunikáciou akurát som myslela, že plachta bude obsahovať viac bavlny, ale prežijem to

Milá zákaznice,

jsme rádi za vaši zpětnou vazbu, děkujeme. Vybrala jste si kolekci Cosy Sunday ve složení 60% LYOCELL TENCEL™ / 40% BAVLNA . Tencel je přírodní tkanina, vyrobená výhradně ze dřeva eukalyptu, nese s sebou tedy i příznivé účinky této léčivé dřeviny. Vlákno je velmi savé (saje až o 50% více než bavlna). Je sametově jemné, velmi příjemné k pokožce a jemně lesklé. Navíc výborně schne a je méně mačkavé.
    V naší nabídce najdete výrobky i ze 100% bavlny či organické bavlny.

Zuzana, Lejaan

Veľmi profesionálna a príjemná komunikácia, kvalita produktu je výnimočná. Rekordná lehota doručenia (1deň).

Milá Andreo,

velice děkujeme za kladné zhodnocení našich služeb, těší nás to! Ať máte hluboký spánek v povlečení temně šedé barvy Deep Secret.

Kvalita nezodpovedá cene

Milá Veroniko,

vážíme si vaší zpětné vazby a děkujeme.
    Delicate Silk polštář je z mulberry hedvábí, kdy jeho výroba je velmi specifická a časové náročná. Náš hedvábný povlak, je 100% přírodní, hypoalergenní, odolný, ale závoreň extra jemný materiál. Jednotka pro hustou hedvábí je 22 momme.
    Pokud je něco v nepořádku s vaším povlakem, kontaktujte naše oddělení [email protected], vše vyřešíme k vaší spokojenosti.

Zuzana, Lejaan

• Rýchle dodanie, kvalitný tovar.

Drahá doprava.

Milá Majka,

děkujeme za krásnou recenzi. Kvalita a rychlost balíčků k vám je pro nás prioritou. Užijte si snové noci na prostěradle ze 100% organické bavlny Organic Clouds.
    Příště můžete zvolit výdejní místo, je to levnější varianta dopravy :)

Zuzana, Lejaan

• Oceňujem kvalitu výrobkov a rýchlosť dodania. Krásne zabalene pokaždé. Bola to moja 3tia objednávka a isto nie posledná:)
    • Vyššia cena

Milá Nikolo,

vážíme si vaší zpětné vazby. Kvalita produktů je pro nás na prvním místě. Též jako balení. Budeme se těšit na vaši další objednávku. Užijte si krásné večery v lehkých vyplní kolekce Comfort Lightweigh.

Zuzana, Lejaan

• Veľmi rýchke dodanie, super kvalita produktov

Milá Katko,

velice děkujeme za kladné zhodnocení našich služeb, těší nás to! Přejeme vám hluboký spánek v povlečení Cosy Sunday.

• Kvalitny tovar

Milá Evo,

moc si vážíme vaší milé recenze, těší nás, že jste se vším tak spokojená. Přejeme vám, aby se spalo jako na obláčku na vyplních Comfort Medium

Zuzana, Lejaan

Myslela som si, aká je to luxusná značka a tovar bude najvyššej kvality, avšak ostala som sklamaná. Župan bol pozatahovany, nebol mäkký ani extra hrubý, ani farba nazivo nebola taká pekná ako na webe. Eko balenie sa cestou rozpadlo. Určite by som nepovedala, že to stojí za tu cenu.

Milá zákaznice,

velice nás mrzí, že nejste spokojená. Prosím obraťte se na [email protected], vše vyřešíme k vaší spokojenosti!

Župany Lejaan jsou vyrobeny z dlouhosmyčkového froté, z kvalitní bavlny a vysokou gramáží. Tím má župan skvělé absorpční vlastnosti.

Zuzana, Lejaan

Nedostatočne zabalená zásielka - balík nebol dobre prelepený, papierová páska odlepená.

Milý zákaznice,

velice nás mrzí, že jste obdržela špatně zabalenou zásilku. Omlouváme se, na dobře lepící pásce již pracujeme a příští objednávka bude již 100%. Doufáme, že náš dekorační pléd z kolekce Woven Monocolour doladil vaši ložnici k dokonalosti.

Zuzana, Lejaan

• veľmi rýchlo vybavená a zaslaná objednávka
    • krásne zabalený tovar s venovaním

Milá Katko,

děkujeme za krásnou recenzi. Na dárkovém balení produktů si dáváme záležet. Přejeme obdarovaným hluboký spánek v povlečení ocelové barvy Father's Playground.

Zuzana, Lejaan

• Dokonalost v komunikacii, dodavke, nadherne zabalene

Milá Inge,

velice nás těší milá recenze na zákaznické oddělení a všechny kousky z Lejaan jsou dělané s láskou :). Doufáme, že se vám spí božsky na sněhově bílé kolekci Quiet Jungle.

Zuzana, Lejaan

Ďakujem, nádherne zabalené...kvalita luxusná.

Milá Aleno,

na kvalitě a balení si dáváme velice záležet, proto náš těší, že jí zde v recenzi zmiňujete. Přejeme vám příjemné noci a ještě příjemnější rána na našem hedvábném povlaku Delicate Silk!

Zuzana, Lejaan

• skoré doručenie, vkusne zabalené

Milá Jana,

jsme velice rádi, že máte z našich produktů a dárkového balení radost. Přejeme radost z dárkového poukazu a budeme se těšit na objednávku obdarované :). Děkujeme!

Zuzana, Lejaan

• rýchle dodanie, s obchodom mám veľmi dobré skúsenosti.

Milá Valika,

vážíme si vaší zpětné vazby a děkujeme. Užijte si povlečení z organické bavlny v bílé barvě Organic Clouds.

Zuzana, Lejaan

Excelentné produkty, rýchla dodávka!

Milá Lucia,

na rychlosti doručení balíčku k zákazníkovi si dáváme záležet! Ať se Vám spí jako v bavlnce na prostěradle z materiálu 60% TENCEL™ Lyocell a 40% bavlny Deep Secret.