• Zatiaľ so mnou nekomunikovali
  • Nikdy som sa nedovolala na ich infolinku. A vraj, radi Vám poradíme.

• Namiesto tovaru som dostal žiadosti o hodnotenie obchodu, tak teda nech sa páči
    • Mesiac od objednania bez akejkoľvek informácie z obchodu
    • Na infolinku sa nedá dovolať

Negatívne recenzie som čítal, preto som ani neriskoval platbu vopred

• ABSOLUTNE NEDOPORUCUJEM,AJ KED SORTIMENT A CENY VYPADAJU DOBRE,PRI OBJEDNAVKE VAM "AUTOMAT"ODOSLE POTVRDZUJUCI E-MAIL,ZE DAKUJU ZA OBJEDNAVKU A ZE BOLA PRIJATA,A TYM TO VSETKO KONCI.NEODPOVEDAJU NA E-MAILY,NEDVIHAJU TELEFONY AJ KED VOLATE 10X DENNE A MOZETE CAKAT AJ DO VIANOC A NIC SA NEDEJE-AKO KEBY STE ANI NIC NEOBJEDNAVALI.POZOR AJ NA "LEDISIMO",JE TAM TO ISTE TELEFONNE CISLO-CIZE ASI ROVNAKY "ZODPOVEDNY"MAJITEL A PRISTUP OBCHODU.

• infolinka nedostupna
    • Tovar napriek urgenciam a opakovanym prilubom nedodany

• široký sortiment produktov
    • dobré ceny
    • nekomunikatívnosť
    • spomalenosť
    • neschopnosť riešiť problémy

Pred našim prvým nákupom ochotne poradili, navrhli riešenie. Objednali sme sety LED panely so základným trafom (súčasť setu) a k tomu samostatne regulovateľné trafá. Pribalené boli len regulovateľné trafá, základné nie.

Pri druhom nákupe sme čakali 9 dní na poslanie faktúry na platbu vopred (2x sme telefonicky urgovali). Predajca prisľúbil zníženie ceny za nedodané základné trafá. Zľavu za ne neposkytol, len 5% zľava za meškanie. A opäť prišla zásielka bez základných tráf a predajca na email už nereagoval...

Predajca sa síce rozumie do problematiky a vie pred nákupom poradiť, v komunikácii, rýchlosti dodania a plnenia sľubov jednoznačne zaostáva.

• ak chcete zabyť čas, je tu možnosť bez výsledku
    • Váš telefonát zrušia a nezavolajú naspäť x krát
    • Neviete koľko kusov je skladom
    • Čo telefonicky sľúbili ani raz nedodržali pri 1 objednávke

V ŽIADNOM PRÍPADE BY SOM OD LED 4 HOME NEKUPOVAL !!!

Reakcia obchodu LED 4 Home

Ďakujeme za hodnotenie konkurencie....píšete že Váš telefonát zrušíme a nevoláme naspäť...potom píšete že sme Vám telefonicky niečo sľúbili...naša infolinka je dostupná od 9 do 16 hod. Aj tak Vám ďakujeme za recenziu a prajeme pekný deň :)

• objednávka nevybavena obchod bez komunikacie telefon nezdvihaju dlha čakacia doba

v žiadnom pripade neodporúčam nakupovanie

Žiarovky prišli v poriadku. Všetko funguje. Ďakujem

• Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.

Zatiaľ najlepší obchod so svietidlami

• Super ceny

Super ceny a dodanie na 2 den

• Ten zdroj je DREK nedáva 12 V / 6,5 Amp.
    • nemá

Reakcia obchodu LED 4 Home

Dobrý deň, nerozumiem Vášmu hodnoteniu...Ak bol nejaký problém prečo ste nás nekontaktovali? Pekný deň prajem.

neprišiel email po objednaní, neprišlo čislo účtu na ktorý som mal previesť peniaze, prišiel iba email kde mam ohodnotiť svoju objednavku, ktora mi nedošla..

• široký sortiment v oblasti osvetlenia a doplnkov a nízke ceny

Určite odporúčam aj ostatným nakupovať práve v tomto obchode, pretože som bola spokojná aj s komunikáciou predávajúceho, aj s dobou dodania. Určite plánujem aj v blízkej budúcnosti si práve z tohto obchodu objednať aj osvetlenie do bytu.