• Celkovo balík z vonku nepoškodený ale svetlo z vnútra dokrkvaný nakolko je vyrobený z velmi tenkého materiálu,nikdy viac.

• zdlhavy proces

• Solárna lampa nefunguje. Len tak bolo nahodené do krabíc, nebola folia ani na lampe ani na paneli. Ten kdo pripravoval balík mal vedieť, že to nefunguje. Podla mna vedome ste mi poslali nefugčnu lampu. Je to hamba!!

Nereagujú a nekomunikuju so zákazníkmi

Objednal som 4 kusy svetiel prišli všetky poškodené... Predajca si nedal veľmi záležať na za balení aj keď bola nálepka na krabici Pozor krehké bolo to zabalené v mäkkom kartóne a tie svetlá sú z hliníka doslova ako z makové ho kvetu. Keby nesvietili tak ich obratom posielam nazad. Išli do garáže a pivnice ale ak by som si ich mal dat niekde inde tak tak zničené by som ich nepoužil.

Tovar mi prišiel poškodený kupil som 4 lampy a museli byt poskodene uz u predajcu pretoze obal bol nepoškodený

Strašne zaspatý obchod toto
    Od 29.12. do 8.1. žiadna info o objednávke
    Mám chuť ju ani neprevziať

Zatiaľ mi tovar nebol doručený, ani oznámenie ci mi ho dodajú alebo prečoešte nie.

• Dlho nechodí.

• Nedoriešená reklamácia

Tovar som dostal nefunkčný, svietidlo nesvieti. Uplatnil som písomne reklamáciu. Doposiaĺ bez odpovede.

• Velmi zlá komunikácia,tovar prišiel poškodený, bez slovenského návodu, na e-maily a sms nereagujú
    • Tovar sme vymenili,žiaĺ ani nový kus nebol v poriadku
    • Žiadala som návod na použitie,a montáž, ale to,čo mi poslali,je des . Preklad a la Google

Objednávku prijali , tovar nedodali

6 dní od objednania tovaru a zatiaľ žiadna odpoveď jedine potvrdzovací mail. Tak neviem čo hodnotiť. Keď objednám z aliexpressu do 7 dní mám tovar doma.

Rýchlejšie sa ma pýtajú na ohodnotenie nákupu a pritom mi tovar ešte neposlali...........

O ničom

Namiesto môjho objednaného tovaru mi bol vedome od predajcu doručený celkom iný tovar bez akéhokoľvek upozornenia od predajcu....

Tovar dorazil nekompletný,neprišlo mi Solárne LED svetlo so senzorom pohybu 6 COB.ale zaplatil som za všetok tovar

• Tovar objednaný po týždni bez dodania ani informovania o dodaní...

• Kúpil som a nesvieti