-
Recenzia bola odstránená z dôvodu porušenia obchodných podmienok. Recenziu nesmú písať osoby akýmkoľvek spôsobom spriaznené s daným obchodom.
-
- -Po tom čo som správila objednávku ,moja objednávka bola spracovanie a odoslana do 24-hodín.
- -Kontakt zo zákazníkom.
- Nepriehľadná objednávka.
Skúsenosti mám veľmi dobré . Ceny su asi najnižšie aké som asi videla.