Reklama

Zobraziť recenzie

Prihlásiť sa a pridať recenziu
  • Recenzia bola odstránená z dôvodu porušenia obchodných podmienok. Recenziu nesmú písať osoby akýmkoľvek spôsobom spriaznené s daným obchodom.

  • 100 %

    • -Po tom čo som správila objednávku ,moja objednávka bola spracovanie a odoslana do 24-hodín.
    • -Kontakt zo zákazníkom.
    • Nepriehľadná objednávka.

    Skúsenosti mám veľmi dobré . Ceny su asi najnižšie aké som asi videla.