• Tovar nebol doručený... nemôžem inak ohodnotiť objednávku

• Rychle dodanie

Vsetko prebehlo v poriadku,som spokojna❤

Vsetko perfektne.

Je to super firma so super pracovníkmi.
    Miľujem túto a fimua som rada že ju našla
    Šaty mi dorazia rýchlo bez poškodenia a také isté aké sú na fotkách. Ďakujem a odporúčam❤

Super vsetko.

Kvalitny tovar rychle dodanie super komunikacia

Ďakujem krásne za bundičku je super a veľká vďaka aj dievčatám ktoré rýchlo odpovedajú na správy a krásne poradia a aj v nedeľu už ideme vyberať ďalšiu bundičku ďakujem a odporúčam

Celkova spokojnost. Bunda je krasna kvalitna a tepla. Komunikacia 100% a dodanie rychle.

-ponukany tovar nemaju na sklade i napriek tomu ze na nete uvadzaju opak
    -neskora reakcia na objednavku

obchod nekomunikuje. Mobil buď nedvihaju, alebo sú vypnutí. Tovar ani po dvoch týždňoch nedorazil.
    neodporúčam nákup v tomto eshope.

• korektny pristup, zakupeny tovar zodpoveda tovaru zobrazenemu na webe

• nakup z pohodlia domova

Dlha čakacia doba, tovar mi neprisiel, ale mail, ze mam ohodnotit obchod a k tomu tovar co som si objednala co mi este nedorazil? hmm zaujimave.

Cena,kusky,ktore inde nemaju

Rychle dodanie, s tovarom som spokojna

Úplne báječná dodacia lehota...tovar mi prišiel takmer "okamžite" :) a tovar je presne taký, ako v popise.