• nakúpil v obchode lacnyeshop pred 1 mesiacom

• Slušné ceny
    • Tovar bol v poriadku
    • Dodanie tovaru.. Keď mi poslali ráno sms že mi doručia v ten deň zásielku, tak prišla až na druhý deň.. Kuriér povedal že mu ju ešte celú nedodali, tak zrejme chyba na strane e-shopu

Dobrý deň
    Celá zásielka od nás odišla naraz, jeden balík ostal na hlavnom depe u prepravcu odkiaľ odišiel až na druhý deň.
    Na Vami objednaný tovar bola max. dodacia doba 7 pracovných dní a aj napriek problému pri doručovaní Vám bol tovar dodaný 6-ty pracovný deň, takže by to malo byť v poriadku.
    Ďakujeme za Vaše hodnotenie.
    LacnýEshop

• nakúpil v obchode lacnyeshop pred 2 mesiacmi

Vsetko ok.rychlo a velmi ustretovo.dakujeem

• cena,rýchlosť
  • nakúpil v obchode lacnyeshop pred 2 mesiacmi

Rýchle dodanie,tovar bol v poriadku,odporúčam

STANDARTNE SLUZBY TOVAR PRISIEL V PORIADKU

• nakúpil v obchode lacnyeshop pred 2 mesiacmi

Prehľadné, rýchle, dodané bez problémov. Odporúčam

Maximálna spokojnosť

• nakúpil v obchode lacnyeshop pred 3 mesiacmi

Tovar není na sklade,bude trvať výroba 1mesiac,len dúfam,že to nebude dlhšie,mám ho už zaplatený.

• Rýchlosť dodania tovaru
  • nakúpil v obchode lacnyeshop pred 3 mesiacmi

• super rychle dodanie ochotna komunikacia pomoc

• Najnižšia cena za dopravu
    • Doručenie tovaru presne v určenom čase.
    • Žiadne

Som úplne spokojná a odporúčam aj ďalším zákazníkom.

• nakúpil v obchode lacnyeshop pred 3 mesiacmi

Velmi som spokojná, rýchle dodanie , spokojná s cenou.

• nakúpil v obchode lacnyeshop pred 3 mesiacmi

• Nakolko bola cena koberca dobra...bol asi aj na akciu.Ale nebola som spokojna v tom ze nalepky ktore boli asi lepene vo vyrobe...zo spodu...tak bola cast nalepky nalepena aj na vrchu koberca.Tym padom som to horko tazko odstanila z vlakna.Ostal mi tam hned flak.Ak uz ten koberec bol druhej triedy mate to uviest v popise.Bola som dost sklamana aj zabalenim balikom.Krabica bola celkom od nejakeho ineho vyrobku.Celkovy dojem bol slaby.

Dobrý deň

Koberce sú zrolované a balené v igelite. Vo výrobe asi zle nalepili štítok, keďže bol z časti nalepený aj z vrchnej strany. Pokiaľ Vám na koberci ostal po výrobnom štítku fľak na vrchnej strane, poprosím Vás o fotografiu poškodenia, aby sme to mohli vybaviť ako reklamáciu.

Všetok tovar, ktorý máme v ponuke je nový a prvej triedy.

Keďže sa jedná o malý koberec, ktoré sú balené v krabici po viac kusov, keďže ste si objednali jeden kus tak sa zabalil do prázdneho kartónu z iného tovaru, aby sa nepoškodil pri preprave.

• nakúpil v obchode lacnyeshop pred 3 mesiacmi

Super expres rychlo doruceny tovsr

• nakúpil v obchode lacnyeshop pred 4 mesiacmi

• Rýchlosť, cena, slátky
  • nakúpil v obchode lacnyeshop pred 4 mesiacmi

• som maximalne spokojny s celym obchodom
  • nakúpil v obchode lacnyeshop pred 5 mesiacmi

• rýchle,pohotové a ústretové jednanie
    • nijaká
  • nakúpil v obchode lacnyeshop pred 5 mesiacmi

som spokojna,doporučujem tovar iným dakujem

• nakúpil v obchode lacnyeshop pred 5 mesiacmi

Šaty som vrátila na druhý deň po doručení, nevyhovovala mi veľkosť ani kvalita.Zatiaľ som peniaze na účet nedostala.

Dobrý deň

Ďakujeme za Vaše hodnotenie obchodu pri kúpe šiat z iného obchodu. Je nám ľúto, že Vám nevyhovovala veľkosť ani kvalita šiat, ale žiaľ mi predávame nábytok. :))

• nakúpil v obchode lacnyeshop pred 6 mesiacmi

• Kuriér napísal včera sms v akom časom rozmedzí sa dostaví-neprišiel vôbec.
    • Dnes napísal ďalší časový rozsah doručenia, malo to byť do 12.02 hod.!!, doposiaľ nedorazil!!! Na sms neodpovedá, ani včera, ani dnes, dovolať sa mu nedá. Zlatá Slovenská pošta!!!

Ak to bude možné, objednávať tovar len cez Slovenskú poštu.

Dobrý deň

Mrzí nás Vaša zlá skúsenosť s prepravcom, ale nevieme ovplyvniť náladu kuriéra.
    Pre spokojnosť zákazníkov sme vystriedali viacero kuriérskych firiem, ale v každej sa pritrafí nejaký problém. Posielali sme aj cez Slovenskú poštu, ale tiež boli problémy ...