Práve prebiehajú Dni dopravy zdarma. Nakúpte za viac ako 15 € v e-shopoch označených ikonou a za dopravu neplatíte.

• Bol som spokojný.
    • Nemám žiadne

Dobrá komunikácia, tovar v poriadku až na kuriéra ktorý mi ohlásil dovoz zásielky až keď prichádzal na adresu doručenia. V tom čase som sa nachádzal 120km od dodacej adresy. Tovar mi bol doručený na druhý deň v poriadku.

• Rýchlosť

• rýchlosť,precíznosť,spoľahlivosť
  • nakúpil v obchode Lacné Stavebniny pred 1 mesiacom

Všetko bolo v poriadku

• nakúpil v obchode Lacné Stavebniny pred 1 mesiacom

• Ok

Neberu tovar spat.
    Treba si zabezpecit kuriersku sluzbu na odvoz do obchodu skladu.

Reakcia obchodu Lacné Stavebniny

Vážený zákazník, ďakujeme Vám za čas, ktorý ste venovali hodnoteniu našich služieb.

Ako zákazník spotrebiteľ ste oprávnený odstúpiť od kúpnej zmluvy uzavretej na diaľku do 14 dní bez uvedenia dôvodu, po tom ako Vás predávajúci informoval o práve odstúpiť od zmluvy, a táto 14 dňová lehota sa počíta od prevzatia tovaru.

Pri objednávke cez náš eshop ste boli informovaní o práve odstúpiť od zmluvy vo všeobecných obchodných podmienkach. Pri objednávke ste odklikli súhlas potvrdzujúci, že ste sa s týmito podmienkami oboznámili.

Keďže ste žiadosť o vrátenie tovaru doručili po viac ako 14 dňoch, nevzniká Vám nárok na vrátenie tovaru.

Napriek tomu sme Vám ponúkli možnosť vrátiť tovar, avšak na vlastné náklady.

• nakúpil v obchode Lacné Stavebniny pred 2 mesiacmi

• Doprava zadarmo až do domu, pričom vodič bol ústretový až do tej miery, že som nemusel čerpať v praci dovolenku.
    • Neviem o žiadnej nevýhode. Portál je prehľadný a pre klienta jednoducho zrozumiteĺný.

Som veľmi spokojný, portál šetrí čas a vďaka recenziám na stránke výrobcu som veľmi spoločný aj s výrobkom.

• nakúpil v obchode Lacné Stavebniny pred 2 mesiacmi

• Toto bola moja prvá objednávka a bol som milo prekvapený rýchlim vybavením a aj s kvalitou tovaru.

Váš obchod odporúčam všetkým potenciálnym zákazníkom.

• nakúpil v obchode Lacné Stavebniny pred 2 mesiacmi

• Tovar cosom objednal pred 14_dnamy do dnesneho dna som nedostal.Jednoducho nespolahlivi obchod. Viac nebudem komentovat.
  • nakúpil v obchode Lacné Stavebniny pred 2 mesiacmi

• profesionalita a dobré ceny

+ žiadne
    - tovar mi neprišiel. Objednávka bola potvrdená 3.9.2018 a odvtedy ani čiarka. (Dnes je 17.9.)

• nakúpil v obchode Lacné Stavebniny pred 3 mesiacmi

• Kvalitný tovar,dodaný podľa dohovoru včas.

Kvalitné služby,dodaný tovar v krátkom čase,pestrá ponuka.

• nakúpil v obchode Lacné Stavebniny pred 3 mesiacmi

Nebolo mi dorucene to co som si obiednal. Zamenili tovar za lacnejsi no mnozstvo pasovalo. A neviem si predstavyt ako by som to vyreklamoval zual musim sa s tym zmierit ze cez internet je to uz raz tak.

Reakcia obchodu Lacné Stavebniny

objednávali ste si Zatrávňovacie tvárnice Guttagarden. Veľmi nás mrzí, že sa dozvedáme o zamenení tovaru takouto formou, no neobdržali sme od Vás žiadny mail ani telefonát.

Stačí nám poslať fotografiu tovaru, ktorý Vám prišiel a poslať na mail.

Taktiež je potrebné si tovar skontrolovať pri prevzatí od kuriéra (a prípadne neprevziať) aby sa podobným situáciám predchádzalo.

S pozdravom
    Tím LacneStavebniny.sk

• nakúpil v obchode Lacné Stavebniny pred 3 mesiacmi

• miesto osobného odberu nebolo označené názvom Lacné stavebniny.sk, jednalo sa v podstate o iné stavebniny s iným názvom, ťažko sa to hladalo
  • nakúpil v obchode Lacné Stavebniny pred 3 mesiacmi

• V porovnani s konkurenciou lepšie ceny v danom sortimente, ktorý som kupoval.
  • nakúpil v obchode Lacné Stavebniny pred 3 mesiacmi

• Uz cakam na podkrovne schody viac ako mesiac, 3x som zavolal, 3 krat mi povedali ze nasledujuci den mi budu volat ze kedy bude objednavka expedovana... V pondelok zrusim objednavku a radsej objednam inde.
  • nakúpil v obchode Lacné Stavebniny pred 3 mesiacmi

• rýchle dodanie bez poškodenia tovaru

• zatial ziadne

tovar my neprisiel totalna neochota obchodu nikdy viac

Reakcia obchodu Lacné Stavebniny

tovar Vám bol doručovaný, no neboli ste schopný prevziať tovar od kuriéra z dôvodu neprítomnosti na uvedenej adrese. Následne bolo opakované doručovanie.

Poznámka:
    Tovar sme doručovali opätovane a aj napriek platným obchodným podmienkam sme od zákazníka nežiadali znovu poplatok za dopravu.

Tovar bol následne zákaznikovi doručený.

S pozdravom
    Tím LacneStavebniny.sk

• nakúpil v obchode Lacné Stavebniny pred 3 mesiacmi

Polovica zasielky mi doteraz neprisla aj napriek prislubu obchodu, ze to hned napravia.

• nakúpil v obchode Lacné Stavebniny pred 6 mesiacmi

• objednávku som robil 19. mája, tovar mi bol sľúbený okolo 15. júna, keď som sa koncom júna informoval koncom júla v akom stave je moja objednávka dostal som odpoveď že tovar ešte nie je na sklade a nevedia kedy bude. Ďalšie informácie som už nedostal a to je koniec Augusta.