• siroky sortiment, objednaval som tovar, ktory bol na sklade, takze doba dorucenia bola v pohode
    • "panel objednavky" nefunguje idealne, napr. oznamuje , ze termin dodania nie je mozne urcit a tovar je doruceny na druhy den...

v porovnani s inymi obchodmi nizsie ceny...

• Tovar bol doručený podľa objednania v poriadku

Ďakujem za bezproblémové doručenie.

Krásny deň,
    my ďakujeme za Váš nákup u nás a za Vašu recenziu, potešili ste nás.

LacneStavebniny.sk

• Predajca ochotný vyhovevieť rôznym požiadavkám.
    • Veľmi rýchle odpisovanie na maily.
    • Prehľadná a dobre spracovaná stránka

Reakcia obchodu Lacné Stavebniny

ďakujeme pekne za priaznivú recenziu Vášho nákupu u nás. Sme veľmi radi, že všetko bolo podľa Vašich predstáv a v poriadku. Dúfame, že zostanete aj naďalej našim zákazníkom a ešte sa u nás v budúcnosti zastavíte. :-)

Reakcia obchodu Lacné Stavebniny

ďakujeme za hodnotenie, sme radi, že ste spokojný s rýchlosťou doručenia. :-)

LacneStavebniny.sk

Tovar bol objednany a zaplateny dna 5.4.2024 , dnes je 12.4.2024 , zatial mi nedosiel ...

Reakcia obchodu Lacné Stavebniny

tovar, ktorý ste si u nás objednávali, je skladom u dodávateľa, pri ktorom štandardné doručenie je 7 pracovných dní, napísali sme Vám aj do e-mailu, kedy Vám bude tovar doručovaný. Preto nás mrzí táto reakcia.
    Dúfame, že s tovarom budete spokojný.

Kvalita, rýchlosť dodania...výborná cena

Krásny deň,
    ďakujeme za nákup, pozitívne slová, hodnotenie a Vaše odporúčanie.

LacneStavebniny.sk

Veľmi rýchle vybavenie objednávky, kvalita a výborné ceny. Som veľmi spokojný.

Reakcia obchodu Lacné Stavebniny

ďakujem za Váš nákup, kladné hodnotenie aj odporúčanie, snažíme sa o komplexnú zákaznícku spokojnosť, preto nás teší, že aj na Vás sme urobili dobrý dojem.

• Lacnejšie som nenašiel

Dodanie rýchle,objednal som si stavebné púzdra.Kvalita materiálu vynikajúca a jednoduché zmontovanie.

Reakcia obchodu Lacné Stavebniny

Vašu spokojnosť si veľmi vážime a ďakujeme za maximálne hodnotenie. Veríme, že naďalej ostaneme Vašou voľbou číslo 1.

lacne

Reakcia obchodu Lacné Stavebniny

ďakujeme za Vaše ohodnotenie nášho e-shopu.

LacneStavebniny.sk

• Farba okapov sa nezhodovala s farbou, ktoru som objednaval. Farba na etikete bola spravna.

Reakcia obchodu Lacné Stavebniny

pozerali sme sa na Vašu objednávku, tovar, ktorý Vám bol doručený, je presne ten, ktorý ste si objednali vo farbe RAL 8017, kontaktovali sme Vás pre istotu aj e-mailom, aby ste nám poslali fotky produktu, ktorý Vám prišiel od nás. Mohli ste nás vopred kontaktovať, mrzí nás, že sme sa o tomto vašom probléme museli dozvedieť z recenzie.

LacneStavebniny.sk

• nedostatočná kontrola pri kompletizácii zásielky ktorá má viac položiek

Doručovacia doba je pri objednávkach pomerne dlhá, ale v skutočnosti je to rýchlejšie. Odporúčam dobre skontrolovať dodaný tovar. Mne nebol kompletne doručený objednaný tovar. Chýbala jedna položka, ktorá mi po reklamácii potom bola poslaná (bez problémov) a jedna položka bola poslaná iná ako som objednal (skrutky) ale to som už nereklamoval. Nemal som na to chuť. Takže spokojnosť na 50%.

Reakcia obchodu Lacné Stavebniny

spokojnosť našich zákazníkov je pre nás dôležitá, preto nás mrzí, ak ste mali takúto skúsenosť. Mohli ste nás kontaktovať takisto aj za tie skrutky, ktoré ste obdržali iné, ako ste si objednali, ihneď by sme Vám ich vymenili. Každopádne ďakujeme za podnet a dúfame, že budete s tovarom spokojný.

LacneStavebniny.sk

Vybavenie a aj doručenie tovaru bolo splnené vysoko profesionálne.

Reakcia obchodu Lacné Stavebniny

ďakujeme za kladnú recenziu. Sme radi, že sa Vám u nás dobre nakupovalo. Spokojnosť našich zákazníkov nás vždy poteší.

• expresne dodanie tovaru

Reakcia obchodu Lacné Stavebniny

ďakujeme za Vašu recenziu, veľmi nás potešila. Predávame pochvalu ďalej kolegom a kolegyniam na expedícii.

LacneStavebniny.sk

odporučam iba preto,že aspoň napisali,že tovar nemaju ,takže skusenosť nijaka,kedže na stranke tovar bol ,no potom ho nemali

Reakcia obchodu Lacné Stavebniny

ospravedlňujeme sa za komplikácie ohľadom nedostupnosti tovaru a ďakujeme za recenziu.

fajn veci

Pekný deň,
    ďakujeme Vám za Vašu pozitívnu spätnú väzbu. :-)

LacneStavebniny.sk

Na to, že sú to stavebniny, všetko prebehlo O.K. Nezrovnalosti sa snažili vybaviť čo najlepšie a rýchlo. Škoda, že sú odo mňa ďaleko :-).

Reakcia obchodu Lacné Stavebniny

ďakujeme za milý komentár. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

super

Pekný deň,
    ďakujeme za Vašu reakciu a hodnotenie. Sme radi, že ste s nákupom u nás a našimi službami spokojný/á. :-)

LacneStavebniny.sk

• Veľmi ma milo prekvapili rýchlosťou jednania a dodania
    • Dobrá cena

Vrele doporučujem

Reakcia obchodu Lacné Stavebniny

ďakujeme Vám za objednávku a Vašu spokojnú reakciu, veľmi si ju vážime. Tešíme sa na Váš ďalší nákup v našom e-shope.

Rýchle dodanie

Reakcia obchodu Lacné Stavebniny

sme veľmi radi, že ste boli s rýchlosťou doručenia Vašej objednávky u nás spokojný.
    Prajeme pekný deň. :-)

• Ťažká montáž

Reakcia obchodu Lacné Stavebniny

to nás mrzí, že montáž skleníka bola pre Vás zložitá. Veríme, že Vám skleník prinesie dobrú úrodu a bude Vám robiť radosť, ako kompenzáciu za ťažkú montáž. :-)