• Dobré ceny, bezproblémový obchod

Výhodná cena objednaného tovaru, rýchle dodanie, s priebehom objednávky som spokojný.

Rýchla bezproblémová dodávka.

• tovar prisiel skôr ako bola napísana dostupnosť tovaru.

určite využijem aj nabudúce nákup cez tento e-shop.

Tovar som si objednal 8.1., uhradil 11.1. No je 19.1. a tovar mi stále nedorazil, ani o nom nemam ziadne informácie, nemôžem tovar sledovať ani nic podobne. Proste az na uhradu platby a vytvorenie objednávky na maily nic ine ohladne tovaru neprislo.

Reakcia obchodu www.lacnenotebooky.eu

Vážený zákazník mrzí nás vaša zlá skúsenosť ihneď sme vás informovali že uvedený tovar aktuálne už nebol na sklade a čakali sme kedy ho dosladnime ihneď ako sa tovar doskladnil sme vám ho odoslali.

lacnenotebooky.eu

• Najpomalšie dodanie aké som zažil

Hovorí sa nikdy nehovor nikdy,ale z tohto eshopu nenakúpim už nikdy. Dodánie tovaru vyše týždňa je absolutný prepadák.

dlha dodacia lehota...

• nie je mozna platba kartou
    • objednal som telefon v sedej ale prisiel modry

Bez problémov - termín dodania vzhľadom k Vianoč. sviatkom je OK

Nakupoval som v tomto obchode prvý krát.

• Rýchla dodávka

Tovar som stále nedostala. Písala som aj e-mail v akom stave je objednávka a kedy ju môžem očakávať, no odpoveď nedošla.

• rýchlosť doručenia
    • nepoznám

• rýchlosť dodanie
    • neserióznosť

Objednal som si tovar z lacnenotebooky.eu (objednávka ID 40228) 01.12.2020 a ihneď zaplatil kartou. Doteraz mi tovar nebol doručený a to je 07.01.2021!! Andrej

• Dobré ceny

• dobra cena,
    • doba dodania

• tovar bol dodaný neskoro, údaje na zaplatenie neboli zaslané po zadaní a prijatí objednávky a tak ani tovar nebol odoslaný. Až na moju výzvu mi po niekoľkých dňoch zaslali predfaktúru - údaje na zaplatenie. Dodanie na dobierku nie je v tomto obchode možné. a tak len na údaje na zaplatenie tovaru som čakal veľmi dlho....

tovar bol dodaný neskoro, údaje na zaplatenie neboli zaslané po zadaní a prijatí objednávky a tak ani tovar nebol odoslaný. Až na moju výzvu mi po niekoľkých dňoch zaslali predfaktúru - údaje na zaplatenie. Dodanie na dobierku nie je v tomto obchode možné. a tak len na údaje na zaplatenie tovaru som čakal veľmi dlho.... potom to už išlo normálne

Reakcia obchodu www.lacnenotebooky.eu

Vážený zákazník ďakujeme za vašu recenziu. Musíme Vás vyviesť z omylu. V našom e-shope je možne platiť aj na dobierku, pravdepodobne ste túto možnosť prehliadli, čo nás mrzí. Po preverení vaša objednávka bola vytvorená 15.12.2020 zálohová faktúra Vám bola odoslaná 18.12.2020 začo sa ospravedlnujeme.

lacnenotebooky.eu

Tovar v čase predvianočného zhonu bol doručený zhruba za 7 pracovných dní.

• nejkomunikuju
    • neda sa dovolat
    • skladom znamena po 3 urgenciach 14 dni
    • odstupenie od zmluvy ani po tyzdni neviete kam zaslat tovar
    • podvodnici !!!