Recenziu na tento obchod môžu písať iba overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií. Hodnotenie je možné zadať vyplnením dotazníku spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe. Viac o Overené zákazníkmi.

• nízke ceny
    • na telefonickej podpore sa nedozviete absolútne nič

Nízke ceny, skoré dodanie. Škoda len, že absentuje telefonická podpora v dnešnej dobe už nevyhnutná vec.

• dobré ceny
    • dobrý výber
    • platba online
  • nakúpil v obchode www.lacnenotebooky.eu pred 2 týždňami

• Ani 11 dni od objednania mi nedoslo info o stave...Tovar nemám a neviem,či ho vôbec dostanem.

• Vsetko bolo skvele

• Vsetko je Ok

• Komunikácia
    • Neupozornili ma, že tovar nie je kompletný, a je v roztrhanej krabici

Slúchadlá boli dodané v roztrhanej krabici (poštové balenie bolo neporušené). Tiež neboli dodané náhradné náušníky, hoci v zozname príslušenstva sú, aj sú pre ne vylisované pozície vo vnútornom plastovom obale. Takže pri darovaní sme vyzerali, že darujeme používaný tovar.

• rýchle vybavenie, cena

• vsetko je ok

ziadna

• nakúpil v obchode www.lacnenotebooky.eu pred 3 týždňami

• Dobrá cena, profesionálna komunikácia obchodu.Nakupoval som tu prvý krát a som spokojný. Odporúčam

Super
    Objednávala som po prvý raz
    Objednávala som 29.12. 2018, tovar mi došiel 7.1.2019
    Ale vedela som že príde pozdejšie nakolko na stránke mali oznam o dovolenke do 3.1.2019
    Prevodom som zaplatila ešte 29.12.2018 a priebežne ma e mailom informovali v akom stave je moja objednávka. Páčilo sa mi, že si obchod si vyžiadal potvrdenie o zaplatení, hneď ako som ho odoslala poslali mi info , že tovar čaká na vyzdvihnutie prepravcom, ďalší deň prišiel email aj SMS o odoslaní zásielky. Nakoľko som vedela že ide víkend tovar príde až v pondelok. Zároveň mi prišla SMS od prepravcu že v pondelok 7.1.2019 mi bude doručená zásielka. Ešte raz veľká spokojnosť
    Nevýhoda - o ničom neviem

• nakúpil v obchode www.lacnenotebooky.eu pred 3 týždňami

• dobra cena a osobný odber
    • operatívnejšie riešenie po telefone

Som spokojná s termínom dodania ako aj s dodatočnými zmenami pri objednávaní tovaru.

• spokojná

• široký sortiment
    • dobré ceny,
    • rýchlosť dodávky
  • nakúpil v obchode www.lacnenotebooky.eu pred 1 mesiacom

Chýbajú iné platobné možnosti ako npr. platba kartou, TatraPay atď.

• nakúpil v obchode www.lacnenotebooky.eu pred 3 týždňami

pri objednávke bolo napísané doručenie do 27.12.2018 a doteraz 3.1.2019 tovar nebol doručený

• nakúpil v obchode www.lacnenotebooky.eu pred 1 mesiacom

nakupovala som druhýkrát, som spokojná, našli sme všetky doplnky k pc na jednom mieste takže ok

• Troška lepšia cena
    • DĹŽKA DODANIA TOVARU

Bohuzial tento eshop sa momentalnej konkurencii (ktorá dodá objednaný tovar uz aj cez víkend a na druhy den od objednania) nemôže rovnať. Čakal som 6dni mal to byt darček... bohuzial. Pritom kurier stal uplne rovnako ako v inych eshopoch. Dostal som dokopy 5emailov o stave objednavky ...Nabuduce nebudem skupy a doplatim si tych 10eur cez overenych predajcov nech mi to dojde v 21storoci aj v dakom rozumnom čase. Kurierska sluzba by mala byt kurierska sluzba ! Aj ked v tomto pripade to neni problem kuriera lebo ten to doviezol na druhy den od kedy to prevzal od eshopu... eshopu ,ktory pôsobi ako keby mal jedneho zamestnanca, trvalo 5dni aby mu to pripravili.

• nakúpil v obchode www.lacnenotebooky.eu pred 1 mesiacom

na internete bolo písané dodáme do troch dní, bohužiaľ darček dorazil až po sviatkoch....čiže nespokojnosť s dodaním tovaru.....

spokojnosť

• Široký sortiment