• Dobré ceny
    • Promtné riešenie
    • Nedovolal som sa na prvý raz

Nechápem zlé recenzie.. ale z mojej strany môžem povedať že aj napriek tomu že som sa nedovolal na prvý raz tak som problém s e-shopom vyriešil. Pán v telefóne mal príjemné vystupovanie a s problémom mi pomohol. Všetko sme následne cez email v komunikovanom čase doriešili.

• Komunikacia
    • Zrusenie objednavky a nasledne klamlive informacie, ze platbu neeviduju

Objednany tovar nedorazil do 3-6 pracovnych dni ako uvadzaju. Kontaktoval som predajcu, s tym ze odpoved prisla, ze tovar nemaju a vratia mi peniaze na ucet. Na druhy den prisiel dalsi email, ze moju platbu cez Paypal stale nemaju a cakaju na nu. Platba bola uskutocnena v den nakupu a okamzita, tak som otvoril pripad cez Paypal a okamzite mi (Paypal) vratil peniaze. Ak sa chcete vyhnut neprijemnostiam, odporucam vyhnut sa tejto pofidernej stranke.

• Objednávka bola vybavená a poslaná do 24h
    • Som veľmi ale veľmi spokojná
    • Vrelo odporúčam obchod
    • Nemám žiadnu nevýhodu

Top obchod odporúčam

• Nespoľahlivosť

Objednal som tovar, poslali mi ho v inej farbe a o 1ks menej, tak som ho musel poslať naspäť. Peniaze mi nevrátili automaticky ale až po 2 mailoch a vypisovaní...

• ceny
    • komunikacia
    • dodanie načas
    • zatiaľ nič

Celá objednávka prebehla v poriadku. Tovar odpovedal popisu a obrázku. Odporúčam e-shop.

• jednoduché objednanie
    • tovar prišiel v poriadku taký ako bol uvedený na stránke

Odporúčam tento obchod

• Tovar sedel s popisom a obrázkom
    • Spokojnosť
    • Nemám žiadne pripomienky k tomuto eshopu

• židna komunikácia

Tovar objednaný 26.10.2022, objednávka zrušená zo strany obchodu 28.10.2022. Zo strany e-shopu žiadna komunikacia, mobil neberú a na maily neodpisujú. Do dnešného dňa 15.11.2022 nevratené peniaze za zrušenú objednávku.

• Výhodné ceny
    • Tovar mi bol doručený v dodacej lehote
    • Žiadna

Rýchla komunikácia, na email mi odpovedali do hodiny, tovar mi bol doručený do 3 dní som spokojná s nákupom.

• Bezproblemova emailova komunikacia
    • Tovar dodany v komunikovanom case
    • Kvalita tovaru zodpovedala popisu

Obchod odporucam - bezproblemova komunikacia, dodanie v komunikovanom case