• Veľmi rýchle doručenie .
    • Žiadny problém pri objednávke.
    • Kvalitne granule

Reakcia obchodu LABANATO

Dobrý deň prajeme :) Sme nesmierne radi, že ste s našim krmivkom LABANATO a zároveň aj s našimi službami spokojní. Budeme robiť všetko preto, aby sme Vašu dôveru nesklamali. Ďakujeme za Vašu dôveru a priazeň. Pozdravujeme Vás a prajeme všetko dobré :)

Rýchle dodanie tovaru a hlavne kvalitné a chutné krmivo. Zatiaľ veľká spokojnosť.

Reakcia obchodu LABANATO

Ďakujeme naozaj veľmi pekne :) Veľmi si ceníme, že ste si našli čas na napísanie tejto recenzie. O to väčšiu radosť máme, že Vaša skúsenosť s nákupom u nás bola pozitívna :) Sme nesmierne radi, že psíkoví naše krmivko LABANATO chutí a že si ho obľúbil. Pozdravujeme Vás a prajeme všetko dobré :) Budeme sa tešiť na Váš ďalší nákup u nás :)

• Kvalita výrobku,rýchle doručenie, prístup a komunikácia všetko na jednotku.

Tovar bol doručený na druhý deň od objednania. Maximálna spokojnosť s komunikáciou, doručením aj s výrobkom samotným. Určite objednáme znova granulky sú kvalitné a havkovi veľmi chutia. Skvelý prístup Labanato

Reakcia obchodu LABANATO

Dobrý deň, ďakujeme veľmi pekne za krásnu recenziu :) Veľmi sa tešíme, že naše zdravé krmivko LABANATO Vášmu psíkovi chutí a že Váš nákup u nás prebehol podľa Vašich predstáv :) Snažíme sa zo všetkých síl a zdravie Vášho psíka, ale aj Vaša spokojnosť, sú pre nás prvoradé. Ďakujeme ešte raz, prajeme všetko dobré a veľmi radi Vám poslúžime aj nabudúce :)

• Kvalitné krmivo, vyvážené zloženie, ja som spokojná,ale môj prieberčivý rozmaznaný vipet, ohŕňa nosom. Pred tým mala Acanu, chutilo jej, ale mne sa viac páči, zdravšia varianta. Takže jej nemienim ustúpiť, tak ako som neustúpila deťom, keď boli malé, ide viac o zdravie.

Reakcia obchodu LABANATO

Dobrý deň, ďakujeme Vám veľmi pekne za Vašu recenziu :) Sme veľmi radi, že Vás oslovilo naše zdravé, za studena lisované krmivko LABANATO. Mrzí nás, že Vášmu psíkovi nezavoňalo hneď na prvý krát, možno je to tou vôňou rybacinky, alebo tým, že granulky sú trochu tvrdšie. Každopádne veríme, že čoskoro zmení názor a naše lososové granulky si nakoniec obľúbi :) Ďakujeme Vám za Vašu priazeň, pozdravujeme Vás a prajeme všetko dobré :) P.S. Budeme radi, ak nám dáte dodatočne vedieť, ako sa nakoniec psík rozhodol :)

• Kvalitné granule, psíkovi veľmi chutia

Reakcia obchodu LABANATO

Ďakujeme veľmi pekne za Vašu recenziu :) Veľmi sa tešíme, že naše krmivko LABANATO Vášmu psíkovi tak chutí :) Čo sa týka dodania, snažíme sa zo všetkých síl, aby ste svoju objednávku mali doma čo najskôr. Ak je objednávka prijatá do 12:00, expedujeme ju ešte v ten istý pracovný deň. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme a prajeme krásny deň :)

Komunikácia na vysokej úrovni.

Reakcia obchodu LABANATO

Ďakujeme Vám veľmi pekne za Vašu recenziu :) Mrzí nás, že sa to s tou dopravou trošku skomplikovalo, žiaľ sú veci medzi nebom a zemou, ktoré ovplyvniť nedokážeme. Sme ale radi, že nakoniec všetko dobre dopadlo. Prajeme všetko dobré :)

• Rýchle vybavenie objednávky , kvalitný produkt

Reakcia obchodu LABANATO

Ďakujeme Vám veľmi pekne za Vašu recenziu, veľmi si to ceníme. Pozdravujeme a tešíme sa na Váš ďalší nákup u nás :)

• Bezchyby

Granule výborné, detto balsam

Reakcia obchodu LABANATO

Ďakujeme Vám veľmi pekne za Vašu recenziu. Veľmi sa tešíme, že ste so svojím nákupom u nás boli spokojný :) Radi Vás v našom eshope opäť privítame :) Prajeme všetko dobré a Vášmu psíkovi ku krmivu LABANATO dobrú chuť :)

• Vysoká kvalita za prijateľnú cenu, expresná dodávka, veľká spokojnosť

Reakcia obchodu LABANATO

Ďakujeme krásne za recenziu :) Veľmi sa tešíme, že ste s nákupom nášho krmiva LABANATO na našom eshope boli spokojná a ceníme si aj to, že ste si našli čas na napísanie tejto recenzie. Prajeme Vám krásny deň a tešíme sa na Váš ďalší nákup u nás :)

• Skvelá komunikácia
    • Kvalitné produkty
    • Nezistil som žiadnu zatiaľ

Veľmi dobrý prístup k zákazníkovi a kvalitné granule a pamlsky pre psov od Slovenskej firmy s príjemným personálom

Reakcia obchodu LABANATO

Ďakujeme veľmi pekne za Vašu recenziu. Sme naozaj veľmi radi, že ste s nákupom u nás boli spokojný :)