• ide o net obchod, výrobky som odskusala na vzorkach z lekarne, ale to, co mi bolo dorucene (kremy) uplne inak reagovali na mojej pleti, mam ju zacervenalu, akoby reakcia.. objednala som tri kremy za 40 euro a iba jeden z kremov mi nesposobuje tazkosti

Asi je lepsie kupit si rovno krem a nie iba skusat vzorku, bo dvoj-trojpravidelne pouzivanie ukaze ako krem realne posobi

• pohodlie pri vybere
    • podla mojej skusenosti bordel

som zvyknuta bezne nakupovat cez net, ale na tento styl (ne)komunikacie si nezvyknem

• Produkty značky La roche sú veľmi ťažko dostupné na bežnom trhu a na stránke je to bez problémov.

• prehľadná stránka, obľúbená značka
    • -nebol mi zaslaný e-mail o vypravení zásielky (takže som nemohla predpokladať, kedy mi bude zásielka doručená)
    • -zásielková služba ma informovala formou SMS, že mi bude zásielka doručená od 9:00-12:00. Kurier mi volal o 20:00!(vtedy som ale nemohla zdvihnúť telefón
    • -moj tovar stal dalsich 24 hod niekde na skade, okrem toho, ze ho cely den prevazali na nevykurenej korbe
    • -môj tovar v hodnote 103EUR prišiel ZMRZNUTÝ! a effaclar gel 400ml vplyvom rozpinania zmrznutej vody roztrhol flasku a cast z neho vytekala...takmer 30Eur
    • -mali by ste asi oznacovat zasielky ako sa maju skladovat...

Nie som ziadny clovek so sa pravidelne stazuje. Cez internet nakupujem pravidelne, ale toto sa mi este nestalo. Je mi jasne, ze to nie je uplne vasa chyba, ale aj tak mam velmi negativne pocity. Ked si objednam tovar v hodnote 100 eur, ktoreho okvivalent v drogerii si iny ludia nakupuju dokopy za max 30, zelam si, aby prisiel v poriadku. Dakujem

• Donaskova sluzba ocenila by som slovensku postu

• Doručený mi bol používaný a neúplný tovar.

Objednal som si u Vás už druhýkrát. Po druhej objednávke s touto firmou končím. Objednané krémy mi boli doručené otvorené a boli zjavne používané pred zaslaním. Dokazovanie tejto skutočnosti by bolo zložité a náročné, preto len ďalším kupujúcim neodporúčam nákup cez internet na stránke La-roche.sk. Tovar v tejto kvalite ponúkajú aj iní dodávatelia, preto sa obráťte na serióznejších dodávateľov.

• objednaný tovar bol ROK A 4 MESIACE!!! po expirácii.

tovar je lacnejší ako v lekárni,ale len v prípade ak ho nemusíte z nejakého dôvodu reklamovať a teda poslať späť na vlastné náklady( v mojom prípade som dostala tovar, ktorý bol 1 ROK a 4 MESIACE po EXPIRÁCII !!!). Tovar nebol najlacnejší, tak som si ho dala poistiť, čo ma celkovo s poštovným stálo 10€.

Reakcia obchodu La-roche.sk

Dobrý den, dle platné legislativy náš e-shop vrací zákazníkům při reklamaci a vrácení zboží náklady spojené s poštovným. Jakmile zákaznické oddělení přijde po dovolené, tedy 2.1.2011 do práce, věřím, že vše vyřeší a vyrovnají s Vámi poštovné. Ohledně prošlé expirace, hlídáme příjem od všech dodavatelů, ale je možné, že některý z nich přimíchal do nových přípravků jeden starý a bohužel je logisticky obtížné kontrolovat každý přípravek. Omlouváme se za komplikace a věříme, že vše vyřešíme v nejbližší době.

• Žiadne výhody som nepostrehla.
    • Zlá komunikácia, platba vopred a aj napriek tomu veľmi dlhá dodacia lehota. Keď zavolate na infolinku tak pri kazdom telefonate vravia ze dnes tovar posielaju a neposlu.

Radšej ho nebudem zhrňovať.

• dodacia lehota

• Česká firma podnikajúca na Slovensku, ignorujúca zákazníka. Neuvádza ani telefónne čísla. Nedá sa s nimi spojiť.

Doteraz som nemala negatívnu skúsenosť s nákupom v iných internetových obchodoch. Toto je prvýkrát, čo mi za 10 dní neprišiel objednaný tovar, ani vyrozumenie obchodu, ani odpoveď na môj e-mail (dotaz spred 7 dní). Proste nekomunikujú.

Som velmi nespokojna. Objednavku som zadala 4.6., peniaze previedla este v dany den a odvtedy nic. Pisala som 2x na email, ktory mi bol zaslany pre informaciu, t.j. [email protected] a nikto mi neodpovedal, ani emailom, ani telefonicky. Neslo o 5 EUR, ale 20 EUR, co uz pre mna je znacna ciastka za polozku, ktora nie je dorucena.

Reakcia obchodu La-roche.sk

Je nám velmi líto, že jsem zatím objednávku nevypravily a omlouváme se za sníženou kvalitu služeb. Není to omluvou, ale měnilo se sídlo firmy a přetížený personál dělal chyby, které se věřím v budoucnu nebudou opakovat. Daný výrobek se bohužel již nevyrábí a není možné ho tedy zaslat. Z tohoto důvodu Vám zasíláme peníze zpět na účet. Ještě jednou se omlouváme za komplikace.