Nákup po prvý krát OK

• Pohodlné nakupovanie

• Je to veľmi pohodlné

rychlost dodania

Objednavka 9 dni preslo a este nedorazila je aj zaplatena a stale nic. Pusala som mail kde a co je s objednavkou a nik sa neozve

Dobrý deň p. Klara
    Moc sa ospravedlňujeme za oneskorenie objednávky pri ktorej nebola spárovaná platba za objednávku.
    Hneď dnes vám tovar zabalíme a odošleme.
    Pekný deň praje tím KyDshop.sk

Rychle vybavenie objednavky tovar dodany a splna ocakavania

• Takto si predstavujem E shop, komunikácia, rýchlosť dodania, tovar v poriadku a ešte pribaleny darček v podobe kartičky s prianím pekného dna a malého sladkého prekvapenia. 100% E shop.
    • ziadna

• Rýchle dodanie objednaného tovaru

• Super som spokjny

• kvalitní zboží
    • přijatelná cena
    • rychlá dodávka

S nákupem jsem moc spokojená.
    Děkuji

Rýchlosť vybavenia

Všetko v poriadku

rýchlo ok

• Prehľadne spracované ponuky, nízke ceny, krátke dodacie termíny
    • Nezistené

Reakcia obchodu KyDshop.sk

Ďakujeme za váš nákup a teší nás pozitívna spätná väzba. Vždy sa snažíme o čo najskoršie doručenie a už teraz sa tešíme na váš ďalší nákup :)
    Taktiež môžete na zakúpené produkty dať recenziu na našej stránke a pomôžete tým ostatným pri výbere produktov :)
    Pekný deň praje tím KyDshop.sk

V popise pri produkte majú napísané doručenie do 3 dní, mne tovar prišiel po troch mesiacoch.
    tak zvážte sami či máte trpezlivosť.
    S pozdravom Jaro K.

Dobrý deň p. Jaro,
    áno aktuálne máme v popise uvedené doručenie 3 dni nakoľko tovar aktuálne máme skladom.
    Mrzí nás, že sa vaša objednávka zdržala avšak jednalo sa o elektrocentrálu a s príchodom chladného počasia bol taký dopyt, že vo výrobe nestíhali vyrábať a robil sa pre predajcov poradovník. V období keď ste si produkt objednával bolo možné produkt objednať avšak bol tam uvedený dátum kedy bude najskôr produkt dostupný. Bola to informácia z výroby avšak ani mi sme nevedeli kde sa v poradovníku nachádzame a preto sme vás vždy pri novej informácii informovali o novom predpokladanom naskladnení.
    V prípade ak sa dodacia doba predĺži tak sa snažíme vždy o tom zákazníka informovať.

• Rychlé vybavení

• Super výber
    • Super ceny

Veľká spokojnosť, objednávam pravidelne a určite objednám zas.

rýchlosť

Pekný deň praje tím KyDshop.sk

Milá komunikácia,rýchle doručenie. Odporúčam.

Pekný deň praje tím KyDshop.sk

Dobrý deň. Som spokojná, rýchle vybavenie mojej objednávky.