Velmi slaba komunikacia. Napriek tomu, ze podla informacii na webe, tovar mal byt na sklade, nebol doruceny ani skoro po dvoch tyzdnoch.

• Nemôžem ohodnotiť, lebo dotazník o spokojnosti prišiel skôr, ako tovar, ktorý mi ešte neprišieľ. Žiaľ.

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Latka nekvalitna, pozdlz sitia sa trha vlakno. Vzor pekny, kvalita katastrofalna.

• Nemôže sa zakúpiť menej ako 50 cm

Ako zákazník si nemôžem kúpiť požadované množstvo pod 50cm .Myslím si že pri zaplatení poštovného by si mohol zákazník sám vybrať koľko cm si zakúpiť .Mám takú skúsenosť ,že som chcela menej ako 50 cm z každej látky a moja objednávka nebola akceptovaná.

• Tovar mi este nebol doruceny. Dost dlho nan cakam. Komunikacia s obchodom okrem potvrdenej objednavky, ziadna.

Obchod mi žiaľ objednávku zrušil , a peniaze ktoré som poslala mi nevrátili, neviem sa s nimi nijako skontaktovať. Avšak chápem, že v tejto situácii je to náročné a snáď sa to vyrieši.

V utorok som si objednala tovar , hneď aj zaplatila kartou a poprosila o skoré odoslanie. Druhý deň t.j. v stredu peniaze nabehli na účet, no tovar mi neodoslali! Až vo štvrtok...takže v piatok mal byť doručený ale nebol, prišla aj SMS že doručia...no žiaľ sa tak nestalo a keď som ja zavolala okolo piatej večer kuriérovi, povedal že až v pondelok...Takže jedna veľká katastrofa!!!

• Krasne latky

Extremne dlha doba dodania a ani komunikacia nebola dobra. Musel som vyzadovat informacie

• Tovar nebol dodany ani po 10 dnoch a na moju reklamaciu mi nikto neodpovedal.

Reakcia obchodu KvetinovéLátky.sk

Dakujeme vam za vasu recenziu. Nastastie sa vsetko vyriesilo. Balicek vas cakal na poste, no nedostali ste p tom od posty vediet. Dnes uz mate z latok aj usite.

Balíček nepřišel a už o něj ani nemám zájem, koupila jsem jinde

• Obchod nekomunikuje - neodpovedá na maily

Zaslala som úhradu objednávky, tovar nedorazil ani po 7 dňoch, na mail mi neodpovedali, neviem, kde nastala chyba

Reakcia obchodu KvetinovéLátky.sk

Dobry den, dakujeme vam za vase hodnotenie. V case vasej objednavky sme mali dovolenku. Informacie boli na webe, ale je mozne ze ste ich prehliadli. Verime ze uz z latky sijete nieco nadherne a tesime sa na vas znovu v nasom obchode s latkami. Tim Kvetinovelatky.sk

• Ziadne
    • Nulova komunikacia

Nespolahlivy

• Velký výběr látek
    • Doručení objednané látky až za 14 dní je v dnešní době příliš dlouhá doba. Zvlášť, když jsem do obchodu několikrát volala a urgovala objednávku. Dlouhá doba dodání nebyla chyba dopravce.
    • Objednany tovar som nedostala. Nepodarilo sa mi s obchodom naviazat ziadny kontakt. Esteze som to vopred neplatila.

Neodporucam, nereaguju na e-maily, telefon vypnuty.

• široký výber látok
    • už 10 dní čakam na tovar a nikto sa mi neozýva nevolá žiadný mail a čo je horšie ani tovar nemám

neviem čo k tomu ešte dodať asi som niečo urobila zle.

Reakcia obchodu KvetinovéLátky.sk

Martina, Ďakujeme vám za vaše hodnotenie. V čase vašej objednávky sme mali dovolenku. Informácie o dovolenke boli uvedené na našom webe ako aj na facebooku. Ako ospravedlnenie za dlhšiu čakaciu dobu sme našim zákazníkom ponúkli dopravu zadarmo. Vašu objednávku sme čo najrýchlejšie vybavili po návrate z dovolenky. Veríme, že s dodaným tovarom ste spokojná a prajeme vám veľa kreatívnych nápadov pri tvorení. tím KvetinovéLátky.sk