• Veľký výber tovaru
    • Nízke ceny

• Neodpovedali na otazku, ktoru som polozi.
    • Dlha dodacia doba

na tovar sa dlho čaká

Objednané pred 7dnami a stále nebolo odoslané ..takže nemám čo hodnotiť iba ak rýchlosť doručenia a tá je katastrofálna

• Prehladny web, prijatelne ceny
    • Velmi dlhe dodacie doby. Je pravdepodobne, ze veci len preposielaju
    • Aj ked je tovar skladom, pri objednavke je napisane, ze posielaju v priebehu 7-10 pracovnych dni. To je v dnesnej dobe brutal. Ak by som si to vsimol, rozhodne by som si nic neobjednal.

• Trvalo im 5 dni odoslat objednavku

Objednal som tovar skladom, samozrejme zaplatil, za týždeň mi neprišiel na mail, ktorý som písal, aby som zistil kedy mi tovar príde som odpoveď nedostal.

• ako mam hodnitit tovar, ked ste ho nedorucili

• Super a rychle

Ojednávka 21.3.2024 je 1.4.2024 stále nič.

• Mnozstvo alternativ
    • Ceny

• Dostal som jeden e-mail o potvrdení objednávky a to je všetko.V histórii objednávok je informácia že tovar je odoslaný.A zatiaľ neprišiel.

Ak máte kopu času na čakanie tovaru ktorý možno ani nepríde tak obchod odporučam.

• Akciovy tovar
    • Kvalita

• Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným používateľom.

• Objednanie, platba, informácie ,dorucenie uplne bez problemov. Doba dorucenia dlhsia no chalani urcite natom zapracuju. Zatial to vedia aspon vykryt ludksym chovanim a pristupom. Palec hore za mňa, prajem všetko dobre

• Kvalita výmeniku

Nadstandartna konunikacia