• tovar ktory mal byt skladom nemaly

Reakcia obchodu kutildom.sk

Dobrý deň. Mrzí nás, že sme Vám nedokázali tovar dodať do 1-2 dní ako väčšinu našich objednávok, ale dodávateľ mal krátkodobo výpadok tohto produktu, o čom sme Vás informovali telefonicky a o náhradu ste nemali záujem. Len pre doplnenie, tovar, ktorý ste objednali nebol skladom a ani nikde nebolo uvedené, že je skladom. Produkty, ktoré máme skladom sú označené v dostupnosti slovom "skladom". Pekný deň a ďakujeme za objednávku.

• PO 13 DNOCH TOVAR NEPRISIEL

Reakcia obchodu kutildom.sk

Dobrý deň. Veľmi nás mrzí, že sme nevedeli v rozumnom termíne vybaviť Vašu objednávku. Produkt bol "na objednávku do 5 dní", no výrobca tentokrát tovar nedodal v termíne, za čo sa ospravedlňujeme a budeme sa snažiť, aby sa to už neopakovalo aj keď nie vždy je to v našich silách. Ďakujeme za objednávku a želáme všetko dobré.

• Nebol produkt ktorý reklamovali a pri telefonickom rozhovore mi ponúkli iný tovar,ale zabudli povedať že balenie je o polovicu menšie a drahšie ako propagované balenie.

• Kvetináče boli zabalené tak, že prišli všetky s oblámanými bokmi.

• Po objednávke prišlo potvrdenie a po 4 dňoch nebola s obchodu žiadna komunikacia
    • Objednávka nakoniec zrušená.

• Doteraz nemam tovar ktory surne potrebujem

• Tovar mi ani po 7 Dňoch nebol doručený. Zaslal som im mail s otázkou doručenia- žiadna odozva. Na druhý deň som zavolal, odporučili mi aby som zavolal kuriérskej firme. Čislo zásielky som nedostal takze Kurier sa k tomu nevedel vyjadrit, mal som zistiť číslo zásielky. Potom sa zistilo ze tovar je údajne zničený a majú poslať nový.

Reakcia obchodu kutildom.sk

Vašu objednávku sme dnes znova poslali. Ospravedlňujeme sa za spôsobené problémy s doručovaním.

V krabici, v ktorej mi prišla objednávka, boli aj rôzne iné papierové obaly, čiže som musel likvidovať VÁŠ odpad na moje naklady

tovar mi nebol doručený ,sľúbená lehota 24 hodín , ani sa neozvali.

• Objednávka bola jasná a to draselná granulovana soľ, no prišla granulovaná soľ kryštalická, pretože ten, čo objednávku vybavoval si "myslel", že chcem kryštalickú. Bez akéhokoľvek oznámenia mi ju teda poslal.
    • Cítim sa preto oklamaná a okradnutá.

Tovar mi bol doručený neskoro.Nedržali ste termín aj keď sme si to dvakrát potvrdzovali

Reakcia obchodu kutildom.sk

Dobrý deň. Mrzí nás Vaša skúsenosť. Vaša objednávka bola odovzdaná kuriérskej spoločnosti v ten istý deň, ako ste tovar objednali. To bolo vo štvrtok. Na ďaľší deň Vám mala byť objednávka doručená (aj keď sme sa dohodli na sobotu), avšak nebola z dôvodu nezastihnutia adresáta. Zisťujeme ešte podrobný priebeh doručovania u kuriérskej spoločnosti. Tovar Vám bol doručený v pondelok. Naozaj sme nemohli vybavenie objednávky z našej strany nijak urýchliť. Pre kontrolu si môžete pozrieť priebeh doručovania na stranke DHL sledovanie zásielok po zadaní čísla balíka. Ak ho neviete, vieme Vám ho zaslať e-mailom. Pekný deň.

• kupoval som raz ,,ale posledný ...neoveril som si cenu tovaru v iných e -obchodoch a dostal som postrek kde bežne stoji 34e..za 64 e ..už nikdy viac ...

predražene.....

Reakcia obchodu kutildom.sk

Dobrý deň. Údaje, ktoré tu uvádzate nie sú vôbec pravdivé. Navyše ste boli kontaktovaný aj telefonicky. Pokiaľ ste nespokojný s nákupom môžete tovar vrátiť a my Vám, v deň keď nám bude doručený tovar, pošleme peniaze naspäť. Prípadne vieme poslať nášho kuriéra pre tovar. Ďakujeme a pekný deň.