• Veľmi rýchle doručenie (5 dní, z toho boli 2 víkend), kvalitné kreslo a dobrá cena

• Rýchlosť a pohodlnosť

• Dlhá doba a bez odozvy ,kde je zásielka.

Objednal som 16.3.2024 a zatiaľ neviem nič o zásielke....uvedená doba dodania 5' 7 pracovnych dni ...volal som do Brna vraj je to doba až po odoslaní ak oni dostanú objednaný tovar neviem odkiaľ asi zo Zimbabwe ...

Dostala som stoličku a vrchná časť operadla bola roztrhnuta.

• výber
    • komunikácia
    • doprava

Odporúčam obchodu nevyužívať služby DPD. Táto služba vopred neinformuje zákazníka o doručovaní tovaru. Telefonuje vám až kuriér, keď je pred domom. A keď nie ste doma, zaplatený tovar jednoducho prestrčí za plot a odíde.

Dobré ceny, rýchle dodanie.

Herné kreslo - štyri ****. Odporúčam, kvalitné a pekné.

Nedodržaná dodacia lehota. Len vďaka sledovaniu zásielky som sa dozvedel, že tovar nebol expedovaný včas, ale až po mojej telefonickej reklamácii.

• Doba dodania
    • Nekomunikuju

Reakcia obchodu kupkresla.sk

velmi se omlouváme za pozdní doručení. Bohužel došlo ke zpoždění dodávky komponentů z Itálie. O všem jsme vás informovali emailem na konci ledna a nyní už by mělo být zboží doručeno. Případné komplikace nás mrzí.

- výhodnejšie ceny v porovnaní s cenou rovnakého produktu v obchodných eshopoch

Reakcia obchodu kupkresla.sk

Dobrý den, děkujeme za kladné hodnocení!

• V obchode moju objednávku vybavili veľmi rýchlo, to bolo k spokojnosti, len inú zasielkovu službu si mali vybrať. Tovar nemáme ani dnes po mesiaci a ani neviem či vôbec dorazí. Takže mi je ťažko hodnotiť kvalitu tovaru.

Reakcia obchodu kupkresla.sk

velmi se omlouváme za zpoždění při doručení zboží. Bohužel je to tak, jak píšete — měli jsme potíže s přepravcem a tak se doba doručení protáhla. V současné době už by zboží mělo být doručeno. Způsobené komplikace nás velmi mrzí a ještě jednou se omlouváme.

• Tovar bol doručený rýchlo a kreslá sú veľmi pohldne

Reakcia obchodu kupkresla.sk

Dobrý den, děkujeme za hezkou recenzi!

Žiadna reakcia na nedorucenie tovaru

Reakcia obchodu kupkresla.sk

velmi se omlouváme za zpoždění při doručení zboží. Bohužel jsme měli potíže s přepravcem a tak se doba doručení protáhla. V současné době už by zboží mělo být doručeno. Způsobené komplikace nás velmi mrzí a ještě jednou se omlouváme.

Už som oľutovala,že som si niečo objednala.Prešiel už týždeň a moja objednávka nikde!!!!Objednávala som dosť v predstihu,aby tovar dorazil včas ....ale teraz mám strach,či vôbec stihne prísť do Vianoc!!!

Reakcia obchodu kupkresla.sk

velmi se omlouváme za komplikace. Původní dopravce nebyl schopný objednávku doručit, museli jsme proto zvolit alternativní přepravu. Do Vánoc zboží doručit stihneme. Nastalé potíže nás velmi mrzí a ještě jednou se omlouváme.

pokušal som volat no nekomunikuju

Reakcia obchodu kupkresla.sk

velmi se omlouváme za komplikace s komunikací. Bohužel jsme kvůli Vánocům vytížení my i přepravce, proto dochází ke komplikacím s objednávkami. Momentálně pracujeme na nápravě a snažíme se vše vyřídit co nejrychleji.