• odrb
    • nepride kluc
    • ziaden kontakt zo strany obchodu

Total SCAM. Nepride ani licencny kluc, ani email, ani odpoved. Vyhodenych 20eur do kanala. K*rvy ceske pojebane.

• nekomunikuju
    • licencne kluce poslali
    • nemaju tel. cislo na propadne otazky
    • na email neodpovedaju

uplne cele zle,,, 25e vyhodenych do smeti ani kluc licencny ani odpoved od predajcu komunikacia 0bodov

• Nedodaný zaplatený produkt
    • Žiadna komunikácia zo strany eshopu

Obvykle recenzie nepíšem, ale tento internetový obchod si to doslova vyžaduje. Hru na PC som si zakúpila kvôli nízkej cene, ktorú obchod ponúkal, taktiež skrz rýchlemu dodaniu - do niekoľkých minút, ako to bolo napísané na stránke e-shopu. Peniaze mi z účtu odišli okamžite, ale hra nedošla ani po takmer mesaci od objednania. Na emaily nereagujú, rovnako ako na reklamačný list dostupný na stránke obchodu. Absolútne neodporúčam tento e-shop.

POZOR SCAM !
    absolutne nedoporucujem !!!
    po zaplateni som nedostal ani verifikacny email.
    nemozne ich kontaktovat !!!
    nastastie som to zaplatil cez paypal budem to reklamovat u nich.

• Žiadna komunikacia

Skoro žiadna komunikácia, kod poslaný až na druhý deň po asi 4emailoch, bez vysvetlenia prečo...

• kúpil som digitálnu hru a hned po zaplatení prišiel kod
    • super stránka s lacnými hrami

Doporučujem túto stránku ak chce niekto ušetrit na hrách.

mohol by byt pripojeny aj manual inak ok

Hru som dostal okamžite.

• Super rychle

• rýchlosť

• promptne dodanie e-mailom, promptny servis - podpora

Tovar som zakupil online a hra mi bola dodana v nasledujucich minutach. Nanestastie platforma, na ktorej bolo hru potrebne spustit presla zmenou par dni pred zakupenim hry a nevedel som ako postupovat. Napisal som email na servisaka obchodu, ktory bol zverejneny na ich stranke. Bola nedela sedem hodin vecer, servisak odpovedal v priebehu 10 minut a riesil so mnou vec mozno hodinu, vratane posielanie screenscan-ov a podrobnej navigacie. Skutocne nezvycajny servis na tuto dobu.

• nie je tel. kontakt

Po 10 dnoch po zaplatení nemám stále tovar. Na moje reklamačné e-maily nikto nereaguje.tel. kontakt nie je. peniaze fuč. Som velmi sklamaný a rozhorčený. Rozhodne neodporúčam v obchode nakupovať.

• neplatné predané kódy obchodom
    • komunikácia

Kupil som elektronicku licenciu, kod prisiel obratom a bol funkcny

• vsetko rychlo a vyborna komunikacia

• rychle dodanie

Vsetko fajn akurat Spartan edition mal obsahovat vsetko...

Úplne bez problémov.

• lacne
    • rychle
    • sprava bola anglicky

Sú to podvodníci, zakúpil som elektronickú licenciu, aj som zaplatil. Na e-mail mi prišla správa akože s nejakým aktivačným kódom, ale keď som to zadal na s nimi uvedenej stránke, toto sa mi vypisuje

This code doesn't look like one of ours. Please check that you entered the code correctly.

Some characters, like 0 & O, or 1, I & l, can look similar in print.

Veľmi sa čudujem, že prevádzkovateľ pustí sem takých podvodníkov!!!!