Lacné hry, email prišiel obratom.

• rýchle dodanie s návodom
    • skvelá cena

Kupil som si hru, no kod mi neprisiel, po emaily ktory som im napisal mi na druhy den len prisiel email o vrateni penazi na ucet bez vysvetlenia...

do dnes mi nič neprišlo

• Velmi rýchle doručenie s návodom

Hra mi neprišla hneď po zaplatení. Čakal som pár hodín, a rozhodol som sa napísať do obchodu e-mail. Až potom mi kód na stiahnutie hry poslali. Oceňujem však veľmi rýchlu odpoveď zo strany obchodu, ktorá prišla, napriek večerným hodinám, pár minút po mojej správe.

• Rýchle doručenie....

Super všetko ok,po zaplatení kód na hru ihneď doručený do mailu

• Hra dorazila elektronicky
    • Rýchle dodanie do 3 minút som mal na maile
    • Bolo by dobre ak by obchod k mailu pridal aj návod, kde alebo ako stiahnuť hru

• Do objednavky som zadal nesoravny email o 23:00 som pisal na podporu že mi neprišiel žiadny potrvdzovaci email s kodom hry za necelych 10minut som mal odpoved aj s kodom hry

všetkych zapornych hodnotení by som sa nebal možno tento eshop nebol dvôveryhodny ale teraz už určiteje

• Skoro okamžite dostal sériové číslo
    • Naj cena tu bola na SK

• cena ale nepride hra
    • objdenávala som si hru pred vianocami keď nechodila rozhodla som sa tam volať ale zmazali čislo na email neodpovedaju
    • do teaz čakám na tú hru
    • neobjdenavajte nenechajte sa okalamat
    • zoberu peniaze a nodošlú hru
    • dobrú recenziu si môžem aj sama napisať
    • NEOBJEDNÁVAJTE!!!!

hrozny

Z kupgame objednávam 2-krát.
    Prvý nákup WIN7 bez problémov, po zaplatení mi obratom dorazil mail s potrebné dokumenty.
    Druhý nákup Office 2019 z 28.2.20 uhradený mám, no dodnes nič neprišlo, iba tento prieskumník spokojnosti

• kluc nakoniec dorazil, hra funguje
    • kluc neprisiel ihned ale az po par dnoch

Povodne som napisal negativn recenziu ale menim ju na pozitivnu len teda negativum je to za maju na stranke napisane dodanie klucu ihned aj ked je to az po par dnoch.. kluc fungoval, cize v mojom pripade je vsetko v poriadku.. ale je tu dost negativnych recenzii

• Strata penazi
    • Podvod

Nekupujte podvodnik, zaplatite, ziadny komfirmacny email, ziadny email z aktivacnym klucom. Volam na cislo nikto nedviha, posielam email nikto neodpisuje. Ma viac stranok ako tato pozor na to. Nekupovat Nekupovat Nekupovat Nekupovat Nekupovat Podvodnik!!!!!!!!!!!

• Dobrá cena

• Chcel som zrusit objednavku, ktoru som urobil omylom, ale nebolo s kym komunikovat.

• Zaplatite, ale tovar neposle. Podvodnik. Navrhujem vyhodit ho z heureky.

Reakcia obchodu Kupgame.sk

bohužel jsme od Vás neobdrželi žádný email nebo zprávu s informací, že jste kód nedostal. Kód jsme Vám odeslali na Váš email ihned po zaplacení a nyní znovu. Je možné, že byl během tvorby objednávky zadán špatný email, kontaktujte nás prosím na [email protected].

S pozdravem,

• Obchod odmietol uznat reklamaciu

Reakcia obchodu Kupgame.sk

mrzí nás Vaše špatná zkušenost, ale bohužel není možné uznat reklamaci z důvodu neshodné konfigurace Vašeho pc s nároky, které hra má, poté co již byla hra aktivována.

S pozdravem,

• rychle dodanie