• žiadna komunikácia zo strany obchodu
    • žiadna reakcia na otázky
    • telefóny nedostupné
    • na emaily výrobca neodpovedá

• cena nábytku
    • zaujímavé zľavy
    • dlhá dodacia doba
    • spolupracujú s nespolahlivou kurierskou spoločnosťou

Na stránke bolo uvedené dodanie do týždňa, na dodanie som čakal dlhšie. Kuriér čo mal doniesť nabytok povedal že príde o 16tej a potom sa už neozval a neprišiel. Na druhý deň som volal do obchodu a tam donášku zaurgovali, ale tiež ak by som asi nezavolal tak nábytok by som nemal doma ešte ani po mesiaci. Na zlepšenie by som doporučil úplne vymeniť prepravnú spoločnosť.

Reakcia obchodu KUMAX nábytok

Dobrý deň,na stránke máme uvedenú dobu dodania u väčšiny produktov "obvykle 2-4 týždne" a tak to bolo a je aj pri produkte ktorý ste si objednali https://www.kumaxnabytok.sk/Kreslo-ASTRID-KRESLO-TABURET-ALOVA-CERVENA-34-KUMAXnabytok-sk-d4425.htm. Tovar ste si objednali 28.03.2018 a posielali sme vám ho 9.4.2018 prepravnou spoločnosťou SDS. To čo sa stalo pri doručený nás veľmi mrzí a hneď ako ste nás kontaktovali o probléme sme sa ho snažili čo najrýchlejšie vyriešiť. Čo sa týka Vášho odporúčania, tak na výmene prepravnej spoločnosti sme už medzičasom pracovali a dohodli sme sa so spoločnosťou Toptrans.Ešte raz ospravedlňujeme za zlyhanie prepravnej spoločnosti.

• nemám žiadnu správu o tovare objednanom pred dvoma týždňami

• Nájdu sa aj celkom dobre ceny
    • Bordel.. nevedia co majú na sklade a co nemajú a začnú to zisťovať až keď si ten daný produkt niekto objedná

Ceny celkom prijateľné ale opakujem majú tam bordel a stalo sa to aj kamoške niečo chcela. Objednala to a po pár dňoch jej zavolali že sa to už nevyrába ale na stránke napísané že to skladom pár kusov majú. Zbytočne tam chodiť. Objednať čakať a nakoniec nič s toho.. Prvý nákup ale už nikdy, viac.. STRATA ČASU

Reakcia obchodu KUMAX nábytok

tovar skladom nedržíme a preto máme u každého produktu dobu dodania obvykle 2-4 týždne, takže sme určite nemali na stránke napísane par kusov skladom.Na sklade máme cca 10 kusov tovaru ale po jednom kuse a pri tovare je napísane skladom ale určite nie pár kusov.Áno niekedy sa stane že dodávateľ už nemá tovar na sklade a že sa už prestal vyrábať.Preto každú objednávku telefonicky preverujeme a zákazníka ihneď kontaktujeme. Za vzniknuté problémy sa ospravedlňujeme.

• barové stoličky boli v akcii za super cenu. objednala som si dve. po pár dňoch mi predavač zavolal, že stoličky nie sú, iba už za normálnu cenu. vyhováral sa na dodávateľa, že to bol skladový dopredaj atď. nič to však nemení na fakte, že v kvalitnom obchode, ktorým na zákazníkoch záleží, by moju objednávku vybavili k mojej spokojnosti, aj keby sami boli na tom stratoví. takže v kumaxe už určite nikdy nenakúpim.

Reakcia obchodu KUMAX nábytok

Dobrý deň,veľmi nás mrzí Vaša nespokojnosť.Ako ste už uviedli bol to výpredaj skladu s 50% zľavou.Bohužiaľ sa vypredali.Hneď ako sme dostali informáciu od dodávateľa sme akciu stiahli a ceny upravili.V telefonickom rozhovore sme Vám ponúkli stoličky,ktoré sme Vám aj emailom poslali za zľavnenú cenu tiež v hnedej farba s iným poťahom, kde ste nám odpísali že sa Vám farba nehodí ku kuchyny. Ešte raz sa ospravedlňujeme za vzniknuté problémy.

• Uff
    • Uff

Uff. Este son nic nedostal. Neviem. Nejak skoro mi prislo napisat recenziu...