Všetko prebiehalo v poriadku, len dodacia doba bola niečo cez dva mesiace. Ospravedlnili sa!

• Nájdu sa aj celkom dobre ceny
    • Bordel.. nevedia co majú na sklade a co nemajú a začnú to zisťovať až keď si ten daný produkt niekto objedná

Ceny celkom prijateľné ale opakujem majú tam bordel a stalo sa to aj kamoške niečo chcela. Objednala to a po pár dňoch jej zavolali že sa to už nevyrába ale na stránke napísané že to skladom pár kusov majú. Zbytočne tam chodiť. Objednať čakať a nakoniec nič s toho.. Prvý nákup ale už nikdy, viac.. STRATA ČASU

Reakcia obchodu KUMAX nábytok

tovar skladom nedržíme a preto máme u každého produktu dobu dodania obvykle 2-4 týždne, takže sme určite nemali na stránke napísane par kusov skladom.Na sklade máme cca 10 kusov tovaru ale po jednom kuse a pri tovare je napísane skladom ale určite nie pár kusov.Áno niekedy sa stane že dodávateľ už nemá tovar na sklade a že sa už prestal vyrábať.Preto každú objednávku telefonicky preverujeme a zákazníka ihneď kontaktujeme. Za vzniknuté problémy sa ospravedlňujeme.

Bola som veľmi spokojná s komunikáciou a ochotou. Dokonca pani bola taká ústretová, že mi zistila u výrobcu či je možný kratší termín dodania tovaru. Toto si veľmi cením. U iných predajcov cez internet som sa s tým ešte nestretla.

A ešte posledná vec, ktorú ohľadom týchto barových stoličiek napíšem je, že celá pointa nie je v nejakej náhrade, ale ako som spomínala, obchod Kumax sa z môjho pohľadu zachoval neprofesionálne. Pokiaľ ste už moju internetovú objednávku prijali za takúto cenu, ktorá bola v tom čase na vašej stránke aktuálna, za takúto cenu ste mi mali moje stoličky aj objednať, predať a odoslať. Však barové stoličky z firmy Bradop neskončili, naďalej sa tie isté vyrábajú. Tu ide o "kóšer" a fair play. Pekný deň všetkým vkladateľom a čitateľom recenzií.

• barové stoličky boli v akcii za super cenu. objednala som si dve. po pár dňoch mi predavač zavolal, že stoličky nie sú, iba už za normálnu cenu. vyhováral sa na dodávateľa, že to bol skladový dopredaj atď. nič to však nemení na fakte, že v kvalitnom obchode, ktorým na zákazníkoch záleží, by moju objednávku vybavili k mojej spokojnosti, aj keby sami boli na tom stratoví. takže v kumaxe už určite nikdy nenakúpim.

Reakcia obchodu KUMAX nábytok

Dobrý deň,veľmi nás mrzí Vaša nespokojnosť.Ako ste už uviedli bol to výpredaj skladu s 50% zľavou.Bohužiaľ sa vypredali.Hneď ako sme dostali informáciu od dodávateľa sme akciu stiahli a ceny upravili.V telefonickom rozhovore sme Vám ponúkli stoličky,ktoré sme Vám aj emailom poslali za zľavnenú cenu tiež v hnedej farba s iným poťahom, kde ste nám odpísali že sa Vám farba nehodí ku kuchyny. Ešte raz sa ospravedlňujeme za vzniknuté problémy.

• Výborný výber, dobrá komunikácia a rýchlosť dodania tovaru.
  • Rychla,bezproblemova komunikacia,rychle dodanie,dobre ceny

• pohodlné nakupovanie

prehľadné,rýchle a hlavne bez cestovania

• veľký výber tovaru

• Uff
    • Uff

Uff. Este son nic nedostal. Neviem. Nejak skoro mi prislo napisat recenziu...

• - dobrá komunikácia, telefonicky alebo emailom
    • - objednaný tovar už nebol v ponuke pričom cez internet sa objednať dal
    • - farba tovaru sa absolútne nezhodovala s farbou na obrázku

- kebyže majú sedačku čo som si objednala ešte v ponuke, tak s týmto obchodom problém nemám. Horšie by bolo kebyže nezruším objednávku a príde mi domov namiesto sivej obývačkovej steny hnedá

• že dostanem to čo chcem:-)
    • nevidím žiadne:-)

Vrelo odporúčam:-)