• jednoduchosť,pružnosť a ochota
    • upozornenie na duplicitnú objednávku

• príjemny personál
    • dobré poradenstvo (telefonicky)
    • dobré videá o bajkoch

Po vytvorení objednávky okamžitý telefonát kedy mi majú dodať tovar. Veľká spokojnosť. Odporčam.

..všetko ok, dobra komunikácia...

• ľudský prístup, rýchle dodanie,

Super obchod,velky výber bicyklov a parádna obsluha chalani poradia so všetkým . Na predajni nam bicykle ukazali nastavili dali vonku na parkovisku vyskúšať a po objednaní bol na 3 deň doma.

uzasny obchod, velmi mily, laskavy a ochotny personal, ktory poradi, pomoze, vybavi ... tovar je vzdy precizne zabaleny, expresne odoslany aj doruceny. dakujem velmi pekne a som rada, ze ste, ze mozem u vas nakupovat.

• skvela komunikacia
    • rychle vybavenie objednavky
    • vyborny personal

• Objednávka prišla precízne zabalená
    • Nato že každú mnou objednanú položku mali na sklade tak celkom dlhý čas dodania (objednal som 2.4. a došlo 9.4.

Kubicasport je top obchod s profi službami a cena bicykla bola o 600 € nižšia ako priemer u konkurencie. Veľká spokojnosť, nech vám nekubicuje! :)

• Poloha, otvaracie hodiny, ochotni zamestnanci

• Pri telefonickom kontakte bola maximalna ochota ma odborne infotmovat

• Komunikácia

U predajcu som si objednal Kellys Spider 90. Požiadal som o dovezenie kuriérom, kde som zároveň uviedol, že by som poprosil, aby mi kuriér doviezol bicykel po 16tej hodine, nakoľko som bol v daných dňoch mimo adresu a manželka bola v práci. Samozrejme, že kuriér mal naplánované dodanie na adresu medzi 8:00 až 12:00 čo som sa dozvedel až v deň dodania z SMS. Takže som sa s kuriérom dohodol, na odložení bicykla na zbernom mieste, kde mi bicykel nechá. Tým pádom som si preň musel ísť sám. Nevravím, že to bola chyba predajcu, ale uprednostnil by som lepšiu komunikáciu medzi predajcom a kuriérom, nakoľko tak bola moja požiadavka zbytočná.

Čo ale považujem už za chybu predajcu je to, že krabica bicykla nebola v najlepšej forme a niektoré pásky boli už odlepené, čo sa samozrejme odrazilo pri presúvaní z odberného miesta do auta a z auta domov, keď som krabicu musel niesť všelijako kostrbato, nakoľko pásky už nedržali a bicykel by z nej vypadol. Nehnevajte sa, ale bicykel za takmer 1000 eur by si zaslúžil zabaliť lepšie a zodpovednejšie. A je to vlastne jedno v akej je cene. Ale aj tovar za pár desiatok eur som dostal násobne lepšie zabalený od iných predajcov. O to viac, ak prechádza toľkými presunmi a rukami.

• Som stály zákazník

• Ochotni zamestnanci

• Príjemný personál,
    • Odborné poradenstvo,
    • Rýchlosť doručenia,
    • Veľký výber produktov,
    • Zatiaľ žiadne

Super obchod, odporúčam.

Pravdive skladove zasoby. Ochota a rychlost vybavenia

• Rychle dodanie
    • Najnizsia cena

Bicykel sme objednali v piatok poobede. Chvíľku po objednaní nám volali z obchodu ,že bicykel zabalili a dávajú ho prepravcovi. V pondelok z rána došiel kuriér a poobede ho už dostal syn k narodeninám. Maximálna spokojnosť ako s obchodom ,tak s kuriérom

• veľký sortiment
    • vždy príjemný prístup personálu
    • odbornosť a snaha pomôcť