Tovar bol poškodeni.

Malá mi prísť objednávka termín bol 14.11.bohužiaľ neprišla vôbec som sklamaná

Balik neprisiel a taktiez neodpovedaju na mail

Objednávka z 11.9.2013 nevybavená, produkt mi nedošiel

Žiaľ tovar ešte stále nebol odoslaný

• Tovar mi doručený nebol od 9.8.2023

• So službami som maximálne nespokojný , neodporúčam vôbec tento obchod.

• Sklamanie. Zásielka mi nebola doručena. Vraj mali len 1 ks a pracovníčka pri balení sošku rozbila.

Dlhá dodacia doba, bez odozvy obchodu

Za tovar som zaplatil, ale zatiaľ žiadny posun v objednávke. Čakám už dosť dlho. Dúfam, že buď príde tovar, aj keď neskôr, alebo mi vrátia peniaze.

Tovar som objednal pred 9 dňami, doteraz mi nebol doručený ani ma neinformovali vakom stave je objednávka !

Tovar mal byť dodaný do 10 dní. Nestalo sa tak, aj keď bol vyplatený. Napísala som do obchodu a zatiaľ žiadna odpoveď a ani tovar. Je to môj prvý nákup v tomto obchode .

• Obchod nekomunikuje a neodpovedá na maily
    • Tovar mi nedorazil

Určite neodporúčam!!!

Zdá sa mi ze dosť dlho čakám na objednaný tovar,lebo som zvyknutá že ked si niečo objednam tak mi to aj príde.No a tu zatiaľ nič.

• Na tovar čakám 8 dní a ešte stále nič. Ale už dotazník o spokojnosti prišiel.

10 dní na vybavenie považujem za veľmi dlhú dobu a tovar vopred vyplatený stále nemám

• Nekomunikacia zo zákazníkom. Po opakovanom získaní informácií ohľadne objednávky sa človek nedopracuje k odpovedi.

Naramky su velmi malinké!

Tovar som si objednala pred 10 dňami, ihneď som prevodom z účtu uhradila danú sumu. Peniaze z účtu odišli, no do dnešného dňa sa mi nikto neozval, nikto mi mailom nič nepotvrdil, ani neoznámil, tovar zatiaľ neprišiel, takže nemám ani tovar (ktorý mal byť ako dar pre odchádzajúceho pána farára), ale ani peniaze.

• Nielen že mi tovar neprišiel včas ale ani po ôsmich dňoch mi vôbec nedošiel aj keď mi avizovali že 7.6. mi ho doručia.