• Obrovské riziko poškodenia tovaru po ceste ,s následným neuznanie reklamacie

Asi je lepšie kúpiť a odviesť si tovar osobne ,ako si ho nechať poslať a byť rozcarovany

• jediny internetovy obchod so sporakmi na drevo
    • nevedia jednat so zakaznikom, nevazia si zakaznika, vsemozne sa ho snazia podviest
    • poslu poskodeny tovar a za opravu ziadaju uhradu

pozdaval sa nam vybrany tovar, ini ho neponukali
    maju obchodne podmienky v rozpore s platnymi predpismi, podla nich je zakaznik povinny kompletne prekontrolovat cely dodany tovar za ten kratky cas prebratia od dovozcu, inak vraj za akekolvek vady, poskodenia alebo nekompletnost zodoveda zakaznik, hoci je tovar originalne zabaleny dodavatelom bez znamok poskodenia obalu a navyse bez naradia nie je mozne tovar vybalit
    pohodenim rozdrvenej suciastky do balenia sa snazili navodit dojem, ze tovar bol poskodeny pocas prepravy, udajne odpadnuta skrutka vsak mala priemer zavitu vacsi nez zavit, z ktoreho sa mala samovolne odkrutit pocas prepravy
    taketo jednanie rozhodne odradi kazdeho zakaznika, preto neodporucam a varujem pred nakupom v tomto obchode

Reakcia obchodu KRB-TECH s.r.o.

KRB-TECH- sme sklamaný z reakcie zákazníka pretože tovar ktorý mu bol dopravený našou zmluvnou kuriérskou spoločnosťou je zabalený tak že sa dá pozrieť či na sporáku je nejaké poškodenie. Sporák je vždy zabalený vo fólii a okolo neho je odoskovanie ktoré bráni aby sa ku sporáku priblížil iný prevážaný tovar. Klient mal zlomenú rúčku až viditeľne ohnutú a to naozaj je vidieť aj voľným okom a stačí len urobiť zápis pri prevzatí kuriérovi do protokolu a je okamžite poslaný nový diel zdarma ale toto sa nestalo. Aj napriek tomu že sa tak nestalo bola bezodkladne poslaná nová kľučka ale tú si musel klient zaplatiť. Tovar ktorý posielame je poistený voči poškodeniu a pred odoslaným u nás kontrolovaný či nieje poškodený a mi nemôžeme zodpovedať za nezodpovednosť iných. Možno strohé ale pravdivé. Ale aj tak sme sa klientovi ospravedlnili.