• katastrofsa

• podľa popisu som si objednal čističku 3,2L no objem má 2,7L keď je naplnená až po vrch. čiže reálne sa dá využiť maximálne na 2,5L. aj to neviem či pri používaní by nebolo 0,5 l okolo čističky

popis produktu nezodpovedal dodanému tovaru

Reakcia obchodu Kraftdele.sk

Dobrý deň, mrzí nás vzniknutá situácia, všetky informácie pri našich produktoch sú informácie podané výrobcom. Samozrejme tovar je možné vrátiť.

• Tovar nefunkčný idem to vrátiť späť len sa k tomu musím dostať išlo konkrétne o tornador ktorý sa nedá použiť

Reakcia obchodu Kraftdele.sk

Dobrý deň, veľmi nás mrzí vaša skúsenosť, pokiaľ tovar nesplnil vaše očakávania.

• Tovar objednany a zaplatený vopred. Po tyzdni este stale nedorazil. Takze o rýchlom doruceni sa neda ani hovorit.

Reakcia obchodu Kraftdele.sk

Dobrý deň, veľmi nás mrzí vzniknutá situácia, pri objednávaní tovaru je potrebné vždy pozerať dostupnosť a počet tovaru skladom. Tovar ktorý máme skladom doručíme do 24 hodín, pri ostatnom tovare je uvedené ako dlho potrvá doručenie.

Tovar po týždni nebol ani vyexpedovany a to sa na stránke uvádza rýchle dodanie

Reakcia obchodu Kraftdele.sk

• Tovar nedorazil. Mal prísť v piatok. Napísali že nemajú dovoz. Dnes je streda a tovar zatiaľ nemám.

Nedodržaný termín doručenia a nedošlo všetko,ako bolo objednané .

nemám čo komentovať, nakoľko som objednaný tovar doposiaľ nedostal

Reakcia obchodu Kraftdele.sk

Dobrý deň, mrzí nás vzniknutá situácia. Robíme všetko preto, aby sme teraz po sviatkoch odoslali tovar čo najrýchlejšie. Veríme, že objednaný tovar splní vaše očakávania.

• Lepšie ceny

6 x odoslany mail od predajcu so zmenou stavu ale tovar od potvrdenia objednavky cestoval skoro dva týždne

Reakcia obchodu Kraftdele.sk

Tovar doručený,no nekompletný obsah objednávky.Chybal produkt ,ktorý bol uhradeny.

Reakcia obchodu Kraftdele.sk

Dobrý deň, mrzí nás vzniknutá situácia, tak ako sme komunikovali spolu pri vzniku situácie, ponúkli sme vám na výber maximálnu možnú kompenzáciu aká sa dá. Za vzniknutú situáciu sa každopádne ešte raz ospravedlňujeme a za pochopenie ďakujeme.

Velmi dlha cakacia doba na dodanie tovaru

• Nespoľahlivý obchod pomalé doručenie tovaru, nemožné platít pri prevzatí v Alza boxe nikdy viac

• Dobré ceny
    • Pomerne kvalitné náradie
    • Slabá komunikácia
    • Dlhá dodacia doba

Po prijatí objednávky (pred týždňom) prišiel email s potvrdením objednávky, odvtedy sa nič nedeje. Tovar nemám a čakám.

Reakcia obchodu Kraftdele.sk

Dobrý deň, veľmi nás mrzí vaša skúsenosť, pri každom tovare je napísaná dostupnosť a taktiež informácie, kedy môžete tovar obdržať. V prípade, že máme tovar skladom, na eshope určené "doručenie do 24 hodín", tak tovar doručíme v prac. dni do 24 hodín. V prípade, že tovar nie je skladom na predajni, doručenie je tak ako uvádzame v dostupnosti na stránke 4 prac. dni. Každopádne, každou zmenou vašej objednávky, obdržíte email s informáciami, ako je na tom vaša objednávka, posledný stav vašej objednávky je z piatka, kedy bola odoslaná a doručená bude nasledujúci prac. deň. Za vzniknutú situáciu sa ospravedlňujeme a za pochopenie ďakujeme.

Dodavka do 2 dni slubuje obchod, dnes je 7. den a tovar nedorazil

Nevedia co maju v ponuke

Reakcia obchodu Kraftdele.sk

Dobrý deň, ako sme vás informovali mrzí nás vzniknutá situácia, jednalo sa o ojedinelý prípad. Vzhľadom nato, že sme sa snažili Vám to vysvetliť, mrzí nás táto vaša reakcia. Prajeme všetko dobré.

• Tovar prišiel poškodený, na reklamáciu už týždeň nereagujú.

Reakcia obchodu Kraftdele.sk

Dobrý deň, o poškodení zásielky nemáme informácie, od Vás taktiež neregistrujeme podanie reklamácie.

Preseknuty elektrický kábel čerpadla

Reakcia obchodu Kraftdele.sk

Dobrý deň, mrzí nás vzniknutá situácia, k poškodeniu muselo prísť počas doručenia tovaru, pre vašu spokojnosť sme spravili všetko čo bolo v našich silách.

• Zavadzanie s rychlostou dodania

Reakcia obchodu Kraftdele.sk

Dobry den z našej strany bola zásielka odoslaná hned na druhý den od objednania, podľa sledovania zásielky vidíme, že je uložená vo vami vybranom balíkomate už niekoľko dni a doposiaľ ste ju neprevzali.

Táto značka ma sklamala kvalitou

Reakcia obchodu Kraftdele.sk

Dobrý deň, veľmi nás mrzí vaša skúsenosť. Pokiaľ Vám môžeme nejak pomôcť, neváhajte nás kontaktovať.

Dlhé čakanie doručenia tovaru