• Žiadna komunikácia,bez odpovede,odozvy!
    • Tovar po záručnej dobe,dôvod dobrej ceny

Objednaný krém bol po expiračnej dobe,predajca vôbec nekomunikoval.

Dobrý deň prajeme,

mrzí nás Vaša skúsenosť. Áno tovar bol uvedený do akcie z dôvodu krátkej exspirácie, ktorá bola uvedená aj v popise produktu.
    Žiaľ neevidujeme od Vás žiadnu správu email a pod., až z Vašej recenzie sme sa dozvedeli o Vašej skúsenosti. Nie je naším úmyslom s Vami nekomunikovať skôr chceme predchádzať podobným situáciám a pomôcť. Vždy máte právo na vrátenie tovaru a peňazí.

Spojíme sa s Vami telefonicky a pokúsime sa nájsť vhodné riešenie.
    Pekný deň prajeme,

Zabalili mi iný tovar, ako som objednávala. Namiesto vlasového šampónu mi poslali sprchový gél. Ostatné výrobky poslali správne, len tento jeden. Aj som im písala, neprišla mi žiadna odpoveď.

Dobrý deň prajeme,
    mrzí nás vzniknutá situácia. Došlo na našej strane k nedorozumeniu a k ľudskému omylu. Váš email ale neregistrujeme a budeme Vás kontaktovať telefonicky a pokúsime sa vzniknutú situáciu napraviť.
    Pekný zvyšok dňa prajeme,

• Neinformuju zakaznika kedy bude doruceny tovar,ani o zavodnej dovolenke

Reakcia obchodu Kozmetika z lekárne

Dobrý deň, informácia ohľadom otváracích hodín počas Vianočného obdobia bola zverejnená na domovskej stránke.
    Preveril som situáciu ohľadom informačného emailu a máte pravdu nebol Vám doručený z časovej a pracovnej tiesne pred sviatkami čo nás mrzí a za neinformovanie sa ospravedlňujeme.
    Tovar Vám bol doručený ešte pred sviatkami a všetko ostatné je v poriadku :).

S pozdravom Team kozmetikazlekarne.