• Rýchle spracovanie objednávky a následne aj jej dodanie
    • Zavádzanie zákazníkov popisom produktov na internetovej stránke, zatiaľ čo dane produkty žiaden "zázrak" na obale neslubuju.

Predražené produkty slubujuce napomáhanie k vyliečeniu rôznych zdravotných nepríjemnosti...zaujímalo by ma či vôbec majú potrebné zdravotné a kozmeticke certifikáty keďže ich vôbec neudavaju, ale recenzií od spokojných zákazníkov majú habadej. Veľké sklamanie z vyhodenia toľkých peňazí za nič s naivným očakávaním aspoň nejakého účinku.

Reakcia obchodu TiandeShop

Mrzí nás, že ste boli s výrobkami, ktoré ste si objednali nespokojná. Aj keď na druhej strane považujeme Vašu negatívnu kritiku za účelovú. Je totiž nemožné za 7 dní dosiahnuť nejaký výsledok/zlepšenie stavu. Na stránkach nesľubujeme žiadne zázraky a zákazníkov skutočne nezavádzame. Ponúkané produkty spadajú do oblasti kozmetiky a v žiadnom prípade ich nepropagujeme ako lieky. Produkty , ktoré ste si objednali sú u našich zákazníčok veľmi obľúbené. Ďalej hodnotíte dosť zle aj komunikáciu s obchodom a pritom ste nás vôbec nekontaktovali. Napriek všetkému ďakujeme za reakciu a želáme Vám všetko dobré. Za tiandeshop.sk Karin Filová - majiteľka e-shopu.