• Úžasne veci, za super ceny. A ešte aj benefit darček.

Žiadne vyhrady

Obchod mi ponúkol to ,čo som hladala.Výborná komunikácia z obchodom.Rýchle dodanie.Tovar bol precízne zabalený.

• Vyborna komunikacia,rychle dodanie

• Bezproblémové doručenie

• bezstresové a rýchle zaobstaranie darčekov.
    • pestrý výber
    • veľmi dobré ceny

Ďakujem. Veľmi rýchlo spracovaná objednávka. Mala som ju kompletnú v ruke do dvoch dní. Okrem toho je bohatý výber naozaj zaujímavých produktov.

• Všetko ok

• + prehľadný a jednoduchý web
    • + rýchle vybavenie
    • + rýchle doručenie
    • Nezistená

• rychle dodanie

ok

• Sklenený šach prišiel a s jeho kvalitnom som spokojná. Rovnako aj s ostatnými darčekmi.

Komunikácia s predajcom veľmi dobrá, tovar prišiel do 4 pracovných dni a nepoškodený.

• Ihneď po objednaní bol tovar doručený a je krásny tak ako bola daná ponuka - dievčatá i chlapec mali veľkú radosť.

Super odporúčam každému !!!

Maximalna spokojnost