• Neodporucam !!!

V tomto obchode robia uplni babraci . Neodporúčam. Uz x krat som objednavala a uviedla som do poznámky ze nemam zaujem o verzie taliankske nemecke a podobne len o ang ....pri kupe je napisane ze sa jedna o anglicku verziu a poslu vam inu a este nereaguju ani na moju poznámku prehnane ceny !! Hry musim vracať späť do shopu lebo su neschopni si vobec precitat kratky text . Posledný x som objednavala nieco od nich su to klamari

Objednala som synovi hru, zaplatila. Je 7 dní od objednávky a nič. Keď som písala mail nikto nieje schopný odpísať. Telefonický kontakt na stránke nemajú.

• Tovar som objednal ako predobjednavku aj zaplatil. Hra vysla 21.10.2022 a 26.10. mi este neprisla, ani oznamenie o odoslani prepravcovi (zasielkovna). Vsade inde to uz maju v ponuke. 24.10. som im pisal email s otazkou v akom je stave objednavka a nikto nereagoval. Ked idem cez stranku na online podporu, tak vypise "Požadovaná stránka nebola nájdená". Neviem ako by som sa este dopatral k nejakemu dalsiemu kontaktu. Asi iba cez obchodnu inspekciu. Inak predchadzajuca objednavka bola v poriadku, tak netusim co sa tam stalo.

• Továr som zrušil, lebo som ho objednal pod stromček ale nestihli by doručit do vianoc!!!

• 3.12. Som objednal hru gta trilogy definitívne a zatial ani len e-mail kde sa objednavka nachadza kedy asi dorazí
    Hra mala byť darček k narodeninám a asi budem musieť improvizovat.
    Niesom spokojný z obchodom

Objednal som si bezdratovy ovladac a prisiel mi kablovy.

• Nikde v popise nebolo písané že je to napodobenina, v minulosti som mal skúsenosť s originálnom za 15€ teraz som dal za túto napodobeninu 26€
    • driver na CD nefungoval

Hra mi sice prisla az bleskovo, ale prisla mi cela komplet LEN v nemcine, jazyk v hre sa zmenit neda. Popritom ked som to objednaval, tak tam bolo uvedene ze je tam anglictina. Jediny problem, inak hra ako taka slape ok.

Reakcia obchodu KONZOLY a HRY

ďakujeme za Vašu objednávku!

Hra Call of Duty WWII je naozaj v Angličtine (Dabing + Titulky).

Prosíme o kontrolu či nemáte Xbox One nastavené na Nemecký trh, v tomto prípade by sa Vám hra nastavila do Nemčiny.

Odporučil by som Vám Xbox One nastavím priamo do Slovenčiny, tu je prípadne návod: https://support.xbox.com/sk-SK/help/hardware-network/getting-started-set-up/locale-faq

A alebo nám napíšte na [email protected] a poradíme :)

Prajem peknú zábavu!

• Prišiel mi až po 14 dňoch a to po vianociach takže neskoro

tovar sa mi po jednom dni pokazil a bol mi dodaný bez návodu

• Obal bol krásne zabalený no CD bol poškodený poskriabany

Reakcia obchodu KONZOLY a HRY

Ďakujeme za spätnú väzbu.

V prípade, že Vám tovar dorazil poškodené, prosím kontaktujte našu zákaznícku podporu, všetko spoločne vyriešime :)

ovar nedorazil ani 2 týždne od objednania

Dobrý deň, ahoj!

Ďakujeme za spätnú väzbu a za podporu sveta konzol a hier :)

Za dĺžku dodania sa veľmi ospravedlňujeme, bohužiaľ dopravná spoločnosť nezvládla vianočné šialenstvo a vďaka ich chybe evidujeme našich zákazníkov s takto dlhou dobou dodania viac. Samozrejme túto situáciu už s dopravcom riešime.

• Tovar som zaplatil pred 9 dňami a dodnes nemám informáciu či platbu obdržali alebo neobdrzali ani e-mail ani sms . ? Netuším co je sním .

Dobrý deň, ahoj, nazdar

Ospravedlňujeme sa z oneskorenie s Vašou objednávkou.
    Platba sa nám z neznámeho dôvodu nepropsala do systému, preto objednávka ešte neodišla.
    Samozrejme po kontrole platby sme chybu odhalili a tovar je už na ceste k Vám :)

• dobrá cena
    • široký výber
    • pohotové odoslanie objednávky
    • Nálepky na diskoch

Obchod KONZOLE a HRY vnímam pozitívne. Majú skvelý výber, primerané ceny a objednávky posielajú takmer okamžite. Aj tak ale ich obchod nemôžem do poručiť kvôli ich nálepkám na diskoch. Používajú totiž lacné papierov nálepky s obyčajným lepom ktoré sa len ťažko dávajú dole a treba ich zoškrabovať(pričom sa môže poškodiť disk). Naposledy sa my dokonca pri pokuse dať dole ich nálepku(aj keď bola len veľmi jemne prilepená) odlepila aj vrchná vrstva disku(teda tá kde sú dáta a celkovo hra), disk je odvtedy nepoužiteľný.

Preto ich nemôžem odporučiť, je to totiž veľmi reálne riziko že tie ich nálepky buďto poškodia konzolu(spôsobujú nerovnováhu pri točení disku, čo môže poškodiť mechaniku) alebo disk.

Reakcia obchodu KONZOLY a HRY

Dobrý deň, ahoj, nazdar, Raviesk!

Ďakujeme za spätnú väzbu.

Čo sa týka nálepky na disku, nikdy sme nemali s našimi nálepkami žiadne problémy. Disky fungujú úplne bez problému a nálepka naozaj nemá žiadny vplyv na funkčnosť disku.

Prosím, nálepku z disku preto neskladajte, môžete tak poškodiť disk a následná reklamácia Vám nemusí byť uznaná.

V prípade, že sa disk vo Vašej konzole javí ako nefunkčný, radi Vám s týmto problémom pomôžeme na našej zákazníckej podpore :)

• Rýchlosť dodania tovaru

Kúpil som použitú hru FIFA 2016, ktorá mala byť odskúšaná, hra nebola funkčná, bola spísaná reklamácia, kde som žiadal vrátenie peňazí. Po týždni sa mi obchod ozval, že hra nefungovala ani u nich a "zdarma" mi posielajú nový kus. Tovar mal byť doručený na adresu, musel som som si ho vyzdvihnúť na pošte. Celé zle...

Reakcia obchodu KONZOLY a HRY

Dobrý deň, ahoj, nazdar, Juraj z Bratislavy!

Ospravedlňujeme sa za spôsobené problémy.
    Všetky hry, ktoré predávame, naozaj niekoľkokrát prejdú našimi rukami.
    Hry čistíme, skúšame a novo balíme.

Keďže máte na hru záruku 24 mesiacov, nebol z našej strany žiadny problém, aby sme Vám hru vymenili za inú..

Všetky uznané reklamácie zasielame na naše vlastné náklady, tým pádom s dopravou zdarma.
    Poš'ták balíček ukladá na poštu iba v prípade, že vás nezastihol. Ak sa toto konanie zo strany pošty bude opakovať, odporúčame zmeniť dopravca :)

• velky vyber
    • produkty ktoré inde som nenasiel
    • posielajú iné,co bolo objednané (hru)

Objednal som uz viackrát v tomto obchode,ale musím povedat,ze skoro vzdy bolo nejaky problém.Teraz napr. jedna hra bola úplne iná,akú som objednal.Obal a manuál dobré,ale hra je úplne iná v nom.Stastie ze iba jeden produkt bolo také,ostatné objednané veci sú v poriadku.Minuly rok som mal problém s konzolou,dostal som nefunkcny,a musel som reklamovat,teraz uz ide,opravené - ale zbytocne musí clovek naspat zasielat k nim veci,lebo nekontrolujú,co odosielajú,alebo neviem co sa tam ide stále.Naozaj neviem,ale odteraz asi nebudem kupovat u nich,myslel som ze sú medzi najlepsími obchodmi,ale viackrát ma sklamali,iné neviem dodat.

Reakcia obchodu KONZOLY a HRY

Dobrý deň, ahoj, nazdar, Juraj!

Ďakujeme za spätnú väzbu a za podporu sveta konzol a hier.

Čo sa týka hier pre Playstation 1 a Playstation 2, o tomto nedostatku, ktorý opisujete vieme, snažíme sa ho eliminovať, ale ešte nám dajte prosím chvíľu čas :) V prípade akéhokoľvek problému s hrou, sa na nás neváhajte obrátiť, všetky chyby napravíme :)

Hra este nedorazila ani do obchodu a to už čakáme 19 dníí.
    Objednali sme to s predstihom synovi za vysvedčenie a nič.
    Medzitým hra klesla na cene.
    No comment.

• Tovar mi vyskladnili po piatich dňoch na základe môjho telefonátu. Do volala som sa až na deviaty krát. Aj napriek sľubu mi tovar vyskladnili na druhý deň ako sme sa telefonicky spojili. Tovar stále nemám.