• Nedošla mi položka

• Znova poslali iný tovar ako som si objednal

Toto bola moja druhá objednávka z tohto obchodu a objednal som si 2 produkty. Oba mi poslali iné ako som si objednal !!!
    Pri prvej objednávke mi z dvoch produktov poslali nesprávny jeden (myslel som že chyba sa občas stane).
    Takže tento obchod nikdy viac!!

Reakcia obchodu Kondóm Rex

Ďakujeme za reakciu. Na začiatok by sme radi uviedli, že objednávky balia ľudia a tí sa môžu zmýliť - ak sa ale o pochybení nedozvieme, nemáme ho ani možnosť napraviť. Na druhej strane, produkty, ktoré ste si objednali máme dlhodobo skladom a preto je málo pravdepodobné, že by sme Vám dvakrát poslali niečo iné, aj keď stať sa môže čokoľvek. V každom prípade každú reklamáciu, či pochybenie z našej strany vyriešime vždy k spokojnosti zákazníka. Od Vás ale neevidujeme žiadnu správu, že by niečo nebolo v poriadku, o to viac sme prekvapení, keď sa o tom dozvieme len na základe dotazníka Heuréky.

• Otrasna komunikacia s kurierskou sluzbou
    • Doprava
    • Zaplatili sme za dopravu kurieskou sluzbou zbytocne, museli sme vyzdvihnut obiednavku osobne!

Tovar neprisiel v den kedy mal. Nasledne podla informacii od kurierskej sluzby, vraj maju nedostatok kurierov lebo covid ockovanie a pod. Tak sme sa dohodli, ze pripravia balik na osobny odber este v dany den kedy mal balik aj realne prijst. Samozrejme, ze sa tak nestalo a na dalsi den sme im museli opat volat. Vzhladom nato, ze balik nebol pripraveny v pozadovany den na osobne prevzatie sme ich poziadali aby dorucili balik po kurierovi, co samozrejme odmietli a deklarovali tym, ze je uz balik pripraveny na osobne prevzatie.

Tvrdili že v balíčku bude nejaký obsah ale obsah bol iný!

Reakcia obchodu Kondóm Rex

ďakujeme za spätnú väzbu. V prípade ak nastalo pochybenie z našej strany, mohli ste nás kontaktovať a s určitosťou by sme situáciu napravili k Vašej spokojnosti.
    Z Vášho popisu je však pravdepodobnejšie to, že ste si chceli objednať Experimentálny balíček, no objednali ste Magicbox.

Praskol mi kondom pri vašnivom milovani.

Reakcia obchodu Kondóm Rex

To nás mrzí, kondómy však nevyrábame my. Durex je svetová značka, ktorej produkty spĺňajú všetky potrebné certifikácie a podliehajú elektronickému testovaniu vo výrobnom procese. To znamená, že rovnaká nepríjemnosť sa Vám mohla stať aj s kondómami napr. z Tesca, s tým rozdielom, že v Tescu by ste za ne zaplatili výrazne vyššiu sumu. Do budúcna na vášnivé milovanie odporúčame skôr Extra Safe.