• ustretovy personal
    • podali potrebne info
    • trpezlivo odpovedali na vsetky moje otazky
    • rychly obchod
    • ochota pomoct so zlozenim kocika :)

• Išlo to rýchlo

• Rýchlosť doručenia, ochota, ceny, vyber tovaru, komunikácia,

Super obchod, milá komunikácia dokonca i mimo pracovnú dobu - ľudsky prístup.

• široký výber tovaru a výborná komunikácia

s výberom produktu vďaka radám obchodu som veľmi spokojná, milý a ústretový prístup, rýchle dodanie a výhodné ceny má zaujali - obchod môžem len doporučiť

• Cena a rýchlosť dodania

Spokojnosť maximalna

Z mojej strany maximálna spokojnosť.Objednala som si súčiastku na kociarik,ktoru som nemohla zohnat dlhodobo.U Vas som ju nielenže nasla,ale mala som objednávku potvrdenú telefonicky a aj jej dodanie.
    Preto sa chcem este raz takto poďakovať profesionálnemu prístupu,ochote,ústretovosti a zodpovednosti milej pani Minarovičovej.Svojím profesionálnym prístupom reprezentovala obchod za mna určite na 100 percent.Ešte raz veľmi pekne ďakujem a prajem veľa spokojných zákazníkov.

Prajem pekný deň

• Super komunikácia
    • Ústretovosť

Tovar mi neprišiel aj keď som 2x kontaktovala vašu predajňu....

Požiadal som o dodanie ND, upozornili ma, že sa už nevyrába, a vyhľadanie a dodanie môže trvať dlhší čas, alebo sa ND nepodarí vyhľadať. Po mesiaci mi volali, že diel sa im podarilo nájsť a rezervovať. Palec hore.

Celé zle. Neviem ako je na tom moja objednávka a nie to ešte tovar... určite odporúčam sa vyhnúť tomuto obchodu oblúkom.

• Rýchlosť dodania a najnižšia cens

• osobný prístup, milý, v pohode

Super servis.

• Super prístup

• Vynikajuca komunikacia a zaujem zo strany obchodu
    • Rychle dodanie

S nakupom som bola nadmieru spokojna. Pracovnicka sa mi ponukla,ze mi sama urobi objednavku a tovar bol doruceny do menej ako 24 hodin. Este som sa nestretla s tak rychlym pristupom. Touto recenziou sa im chcem podakovat a pochvalit ich pracovne nasadenie. Tovar bol doruceny ako sme sa dohodli. Za mna 5 hviezdiciek z 5.

• Rýchle dodanie tovaru

Komunikácia s obchodom a ochota na vysokej úrovni.

• všetko fajn
    • neskoré doručenie