Reklama
Prihlásiť sa a pridať príspevok
  • Veľké sklamanie. Matrace po zakúpení nepríjemne zapáchali a zápach neustúpil ani po viac ako mesiaci pravidelného vetrania. Vyprali sme aj vrchné poťahy, no zápach stále vychádza zo samotného matraca. Reklamáciu sme uplatnili, avšak bola zamietnutá. Za cenu, ktorú sme za matrace zaplatili, som očakávala podstatne vyššiu kvalitu. Sú to najhoršie matrace, aké sme kedy kúpili, a s nákupom sme veľmi nespokojní.