• Nedá sa kontaktovať tel.cislo nefunguje

Reakcia obchodu Koberce Eva

Dobrý deň, ďakujem za recenziu a ospravedlňujem sa Vám. Bolužiaľ sa sem tam stane, že nemôžeme objednaný tovar doručiť a veľmi nás to mrzí. Prepáčte prosím.
    S pozdravom Zrebná

• Rychle odpovede
    • Ziadna notifikacia o odoslani tovaru
    • Zaslany iny produkt
    • Neprofesionalny prisput
    • Webstranka ma v ponuke aj koberce ktore predajca realne nema

Detský koberec doručený s iným vzorom (téma mala byť auta z filmu "Cars"), doručený bol koberec s obyčajnými autami.
    O tejto zámene som nebol informovaný až dokým mi tovar nebol doručený aj keď predajca vedel že neposiela správny koberec a do dnešného dňa je tento koberec v ponuke na ich stránke.
    Prikladám aj odpoveď na otázku či je možné koberec vymeniť za správny vzor ktorý som si vybral nakoľko som si myslel že zlý vzor bol zaslaný omylom a nie úmyselne:
    "koberec Cars v pôvodnom dizajne sa už dlhší čas nevyrába a bol nahradený novým vzorom, ktorý Vám bol doručený a jeho výroba bola už tiež ukončená, koberec máme v dopredaji a zatiaľ je ešte skladom v pár kusoch, v prípade, že Vám koberec nevyhovuje poprosím o jeho vrátenie na adresu uvedenú v reklamačnom liste. "
    O takejto zámene by mal byť zákazník informovaný predom.

• žiadna výhoda
    • Tento obchod nemá výhody
    • Spôsob platby je len BP a to je hneď znakom neserióznosti

Tovar bol doručený v inej farbe. Ak som chcel tovar vymeniť musel by som na vlastné náklady aj keď chybu urobil obchod. Dlhá dodacia doba a zavádzanie v e-shope je uvedené, že tovar je na sklade ale nie je je na sklade u dodávateľa v ČR. Stránka na ktorú sa odvolávajú neexituje. Žiadna komunikácia. NEDOPORUČUJEM !!!!

Reakcia obchodu Koberce Eva

je nám ľúto, že nás takto hodnotíte. V prípade pochybenia/doručenia iného tovaru, tento tovar stiahneme a doručíme správny na naše náklady, alebo zákazník odošle tovar na našu adresu

** Reklamovaný tovar, mohol byť vymenený, avšak pre nevyhovujúci termín doručenia nového tovaru k výmene nedošlo.
    Vrátenie tovaru sme očakávali, podľa komunikácie z 18.10. o vrátení tovaru.
    Dňa 26.10. sme obdržali email, že tovar nevraciate.

Čo sa týka e-shopu v ČR, tak sa zmenila doména, čo si môžete preveriť eva-koberce.cz a kdekoľvek na internete.

Je mi ľúto, že ste tak sklamaná a ospravedlňujem sa za komplikácie, ale každá situácia sa dá riešiť.

Ďakujem

• 100% spokojnosť

Všetko prebehlo v poriadku, od objednávky až po doručenie koberca, z mojej skúsenosti nemám čo obchodu vytknúť, môžem každému len vrelo odporúčať.

• Príjemná pani

• Pekný koberec
    • Dlhé čakanie
  • Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• Veľký výber behúňov
    • Dobré ceny
    • 100% spokojnosť

Objednané behúne nám doručili v poriadku, sú nádherné vo výbornej kvalite. Obchodu nemám čo vytknúť. Posielam veľké ďakujem.

• Výber tovaru
    • Kvalita služieb
    • Prijateľné ceny
    • V našom prípade sme žiadnu nenašli

S nákupom v tomto obchode sme boli nadmieru spokojný, obchod môžeme určite iba odporúčať.

• Dobrá komunikácia a ochota poradiť.
    • Veľký výber tovaru.

Koberce nám boli dnes doručené v dohodnutom termíne, som max. spokojná, odporúčam obchod každému.

• Rýchle zareagovanie na objednávku.
    • Objednala som metráž Normandia objednávka č. 14302557 a uhradila 5.9. 2018 a dnes je už 25. 9. 2018 a nebolo mi to dodané.
    • Druhú objednávku č. 10352570 som objednala a uhradila 12.9.2018 a tak tiež nie je dodaná..
    • škoda, že som si neprečítala recenzie, nebola by som si objednávala.
    • Žiaden kontakt, len email, na ktorý nik neodpovedá, žiadna odozva a ani telefónne číslo.
    • Dúfam, že nebalamutia a takto si nenabaľujú konto.

Už si cez tento e-shop nebudem nakupovať. Neodporúčam-

• Neodporucam

Objednávka neprišla, predávajúca so mnou absolútne nekomunikuje. Na web stránke nie je uvedený žiadny tel. kontakt takze ak máte problém - máte smolu. Pani som viac krát prosila o zaslanie čísla ale ignorovala to. Peniaze sme uhradili, koberec nemáme. Neodporúčam!!!

• veľký výber kobercov
    • koberce mi boli doručené v dohodnutom termíne
    • určite tam budem zasa nakupovať
    • nenašla som žiadnu

touto cestou sa Vám chcem veľmi pekne poďakovať, objednané koberce nám boli dnes doručené a sú nádherné, určite vás budem odporúčať svojej rodine a známym. S pozdravom vaša spokojná zákazníčka.

Amatérsky prístup, mizivá komunikácia, na stránke chýba telefónne číslo!!! Zastaralá stránka, kde je vôbec problém spraviť objednávku. Dostali sme iba časť objednávky, polovicu zabudli dodať. Nebolo možné sa nakontaktovať telefonicky, nekonečné vypisovanie, dohadovanie nás vyčerpávalo. A to sme ani na druhýkrát nedostali, čo sme objednali. Nikdy viac!!!

• Vyber
    • Vôbec nemajú telefonický kontakt, na maily ani na dotazy aj ich stránke nereagujú. 2.12. som objednala koberec, zaplatila a dodnes žiadna info ani nič. Už ma začína prechádzať trpezlivosť, keďže na FA bolo napísané že doručenie do 7-14 dní.

Ja dúfam, že sa mi ozvú a môj tovar mi bude dodaný!

• Dňa 25.10.2016 som uhradila fa c.o 09061468 kde som si u vás objednala tri koberce. Dňa 3.11.2016 mi kuriér doručil iba jeden koberec a to eton oranžová kruh priemer 160 cm. Dva behune mi doručené neboli a v balíku ani nebol napísaný odkaz , že kedy budú mi doručené ďaľšie.

Dúfam že moja objednávka bude vybavená spokojnosti.

• zaujal ma veľký výber kobercov, ale neviem či ich vôbec majú????
    • od zaplatenia faktury ubehlo 14 dní a stále som neobdržala tovar , pričom tvrdia že dodavka tovaru je do max. 14 dní ,
    • s predajcom nie je možný žiaden kontakt

NEDOPORUČUJEM !!!!!

Reakcia obchodu Koberce Eva

Dobrý deň, ospravedlňujem sa za oneskorenú reakciu, bohužiaľ som nekontrolovala recenzie na Heureke.
    Chcem Vás poprosiť, ak ste sa vrátili ku svojej recenzii vyššie, o zaslanie čísla objednávky, aby som mohla preveriť hore uvedené. V prípade pochybenia z našej strany, sa Vám ospravedlňujem. Kontaktovať nás môžete na email [email protected], alebo cez kontaktný formulár uvedený v e-shope. Ďakujem

• Myslím si ,že máte najširší výber behúňov na Slovensku, skoro som si ani nemohol vybrať
    • Pomerne dosť drahé koberce, ale kvalita super
    • Keď budem potrebovať ďalší koberec, tak jedine od Vás
    • S pozdravom spokojný zákazník Milan J.
    • Trochu dlhšie doručenie mojej objednávky cca.10dní

Určite odporúčam tento obchod, som maximálne spokojný (keby boli všetky také)

Reakcia obchodu Koberce Eva

ďakujem Vám za Vašu reakciu.

• siroka ponuka
    • absolutne ziadna komunikacia, nie su schopni reagovat, nemaju uvedene cislo, kam by sa dalo v pripade potreby zavolat!!!!

velke mINUS