• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• Tovar síce mal uvedené, že "skladom ud odávateľa" momentálne je však uvedené "nedostupný" a žiadna ďalšia komunikácia zo strany obchodu neprebehla.

Vo februari som si objednala tovar aj zaplatila !
    A do dnes som ho nedostala...
    Telefon nedvihaju.
    S pozdravom,

tovar nedorazil a nedostala som ani informaciu o stave objednavky

Knihu som objednal 15.12 a dodnes mi nedorazila a mal to byt darcek na Vianoce.....hlavne ze bola skladom. Je 26.12 a jedine co mi prislo je tento dotaznik tak preto take hodnotenie. Neoznacujem ze chcem vidiet reakciu obchodu, viac ma zaujima dodany tovar tak si nerobte namahu s odpovedou

• nekomunikuju, neodpovedaju

• Žiadna komunikacia

Obchod mi objednávku zrušil, pretože si tovar objednal aj niekto, kto zaplatil skôr napriek tomu, že objednávku spravil neskôr.

Obchod vobec nekomunikuje, objednavku nevybavili, na dodatocny mail vyse 2 tyzdnov neodpovedali.

2 z 3 vybraných kníh boli len pripravované novinky a aj napriek tomu ich mali označené "skladom". Keby som sa skoro po mesiaci neopýtala čo je s mojou objednávkou, čakám do neviemkedy!

• do dnesneho dna som nedostala info o stave mojej objednavky . 10 dni... a to som tam pred 5mi volala a ze mi daju info. stale nic..

• Dlhá čakacia doba objednávka potvrdená 10.11.2017 odoslaná až 15.11.2017, doručená 16.11.2017

• 11 dni po objednavke knihy, ktora bola skladom - mi obchod neoznamil, ci ju aj planuje dorucit....

• nezobrazuje reálne aktuálny stav dostupnosti

Ak sa trafíte a váš objednaný tovar je naozaj dostupný, tak prebieha všetko v pohode.
    No ak tovar nie je, tak čakáte a čakáte a čakáte... Žiadny mail, žiadny telefonát, nič. Hlavne, že som pri objednávaní uviedla všetky kontakty. Až zrazu po 10 dňoch: "Ohodnoťte Váš nákup...".
    Na dnešnú dobu je absolútne absurdné, ak skutočná dostupnosť nie je uvedená pri položke správne, pretože by ani nemalo byť možné to objednať... som sklamaná :(

• komunikacia

tovar objednaný, potvrdena objednavka a nič

Tovar mi nebol doručený do dnešného dňa a nedostal som ani žiadnu odpoveď

Reakcia obchodu kníhkupectvo Golem

dobrý deň, pri dostupnosti tovaru je uvedená dostupnosť: "PRIPRAVOVANÁ DOTLAČ" aj s uvedeným dátumom, kedy bude tovar znovu dostupný.

Nikdy viac

• Dlhá dodacia lehota, nevysvetlenie prečo tak je, nekomunikacia zo strany obchodu so mnou.

Nedoporucujem, skúste iný obchod.Viac si tu neobjednam.

Kniha je v poriadku, ale karty ma sklamali, mám doma viacero druhov kariet, ale tieto sú vo veľmi zlej kvalite. Obrázky pôsobia rozmazane, materiál kariet je nejaký obyčajný fotopapier, karty sa lepia k sebe, celkový dojem z kariet je nepríjemný, vzhľadom k tomu, že ilustrácie pôsobia rozmazane.