Kvalitný tovar, rýchle vybavenie objednávky :)

• Rýchle odoslanie tovaru, skvelá komunikácia pri otázkach, veľká ústretovosť, odporúčam

Promptne doručenie, všetko Ok.

Široký sortiment, rýchle dodanie, super ceny

Termoska je krásna, elegantná.

• rychle dodanie, topanky super a dobre ceny

• Skvelá komunikácia s obchodom.

Hoc sme objednávku stornovali, odporúčam obchod pre prístup a komunikáciu.

super ceny, rýchle doručenie

• Otrasne zabalené, krabica celá poškodená, už otvorená a následne prelepená lepiacou páskou. Tovar už bol rozbalený. Súčiastky nahádzané v krabici, pochybujem že to tak výrobca balí.
    • Keby chcem dať zabalené v krabici ako darček tak sa hanbím za to.
    • Keby to nepotrebujem dať synovi ako darček tak tovar určite vrátim. Moja chyba, že som to nerozbalila skôr a nevidela som stav produktu.

Obchod by mal predávať tovar v 100% stave vrátane krabice. t.j. Krabica v ďalšej krabici + ochranné pomôcky proti poškodeniu, a nie len obalené vo fólií, nakoľko sa poškodí pri preprave. S tým by mal obchod počítať.

Reakcia obchodu Kmart.sk

Dobry den,
    Vasa skusenost nas naozaj mrzi, ale tie odrazadla v krabici byvaju naukladane tak, aby sa neobuchali, nie su dalej zabalene kazda zvlast do bublinkovej folile - aj kvoli ekologii, to vyrobca nerobi. Takto zabalene to chodi uz roky priamo od vyrobcu z Nemecka a odrazadlo nikdy este nebolo poskodene - aj vo Vasom pripade odrazadlo nebolo poskodene, ale bola kvoli preprave pokrcena krabica.

Blizsie sa k tomu ani velmi nevieme vyjadrit, ked nam zakaznik neda vediet, neposle fotku, ale napise zle hodnotenie...

Druha vec je, ked si zakaznik vyberie prepravu Packetou do Z-boxu, tak my to do ineho, ako do folie zabalit nemozeme, lebo by sa to do boxu ani nevoslo - tu naozaj nie je priestor to zabalit do dalsej krabice.

Za vzniknutu situaciu sa ospravedlnujeme, verime vsak, ze odrazadlo synceka potesilo.
    Pekny den, kmart.sk

Objednavka sedela, prisla rycjlo, uplne bez problemov

• Príjemná pani Klikova. Vie poradiť a môžete si tovar vybrať vtedy, keď to vyhovuje Vám

rychle vybavenie objednavky

Pred 6 dňami som si tovar objednala a zatiaľ mi nič neprišlo

Reakcia obchodu Kmart.sk

Dobry den, mrzi nas, ze sme objednavku nevybavili hned, tovar vsak mal dostupnost 10-14dni.

Pekny den
    Kmart.sk

• Rýchlosť dodania
  • 26.2. mi bola zaslana informacia, ze sa tovar pripravuje na odoslanie. Zatial neprislo ani potvrdenie z Packety ze tovar prijali do prepravy a ani mi nikto neodpisal na moj dotaz ohladom stavu objednavky.

• veľký výber tovaru a rýchle dorucenie

Môžem iba odporúčať, zakaždým veľká spokojnosť s nákupom.

Dobrý sortiment a ochotný personál